Hangi pvc markası ? | Sayfa 2 | Tavsiye FORUMU

Hangi pvc markası ?

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
35
40
Hocam aklıma gelenleri yazayım. Fıratpen İyidir. Profil kalitesi güzel. Asaşpen i incelemedim bilmiyorum. PVC de profilden ziyade fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Mekanizma ve cam. Mesela hangi marka mekanizma kullancaklar öğrenin. Cam konusunda, sorsanız hepsi ısıcam der ama öyle değildir. Isıcam bir marka gerçekten kaliteli. Camlar arası hava vakumlanıp arasına gaz basılır. Camların sı yalıtım vs özellikleri vardır.Sitesinden bakabilirsiniz. bence bunu da öğrenin. Bazı firmalar camcıda yaptırıyor camları. İki camın arasına fitil koyup silikonluyorlar.
Birde işöilik gerçekten önemli. Camlar düzgün takozlanmazsa vs düzgün kapanmaz. Az para değil 15-16 bin TL vereceksiniz. Referans isteyin.İşlerini görün. Kimse kimseye karşılıksız 1TL vermiyor. Bu sizin hakkınız.
 

Ertanpel 

Bronz Üye
9 Nisan 2019
299
Winsa 75 lik secin 70 ligin aksesuarlari yavas yavas kaldiriliyor ve markadan daha cok net olcuyu alirkenki cok ustalik bu isin kalitesini belirler.
Zaten fabrikasyon montaj yapiliyor. Yapilirkenki en buyuk hata olcu aliminda olur
 

lolman

Aktif Üye
26 Mayıs 2018
388
36
asaşpen yaptırmaya karar verdim. Bir kaç kişiden fıratpen geri dönüşüm basıyor pvcnin içine dediler. Winsa da fiyat aldım 5 bin lira daha fazla istedi.
 

BlackB 

Silver Üye
25 Mayıs 2018
642
37
Yani araba ferrari olsada şoför olmadan şahini geçemez :hihi Hem malzeme hem usta önemli.
Yalnız burada her iki araçta da şoför olması lazım, pencereyi takacak usta her ikisinde de olması gerektiği gibi.. ve bence sıradan şoförlü Ferrari usta şoförlü Şahin'e nal toplatır:haha ben yine ısrarla malzeme kalitesinin daha önemli olduğunu vurgulayacağım yine :) arkadaş zaten karar vermiş umarım memnun kalır. iyi günlerde kullanın:ok
 

Benzer konular

Üst