Hangi marka telefon kullanıyorsun?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İlk çıkan venüs 355g, şimdilik çok memnunum,aynı zamanda benim için navigasyon cihazı görevi de görüyor (unutmazsam bir gün arabada resmini çekerim :) )

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Fayda fiyat telefonu neyse onu kullandım hep... İlk akıllı telefonumu mükemmel bir indirim dönemi ve kuponlar ile 1400 liradan 450 liraya alarak bu dünyaya adım atmıştım. Sonrasında Lenovo P70'in hem bataryası, hem de fiyatı sebebiyle tercih ettim (700 lira) peşinden Redmi Note 2 (400 lira) şimdi ise Redmi Note 4X (800 lira) telefona sahip oldum...:kas

Bu gün telefona ihtiyacım olsa, ikinci el temiz Mi Note 3 veya kavisli ekran tasarımı sebebiyle Mi Note 2 alırdım... Sıfır olarak ise Redmi Note 7 gönlümü çalmış durumda, fakat elimdeki telefon ile 2-3 yıl seviyeli bir birlikteliğimiz olsun istiyorum... :sirit

K Çevrimdışı

Kashmir

Aktif Üye
23 May 2018
69
44
Elemanın elinde Huawei ler kalmış elden çıkarmaya çalışıyor gibi geldi bana ?

M Çevrimdışı

msgunes

Yeni Üye
29 May 2019
12
41
Maşallah ne kadar Xiaomi kullanan var:) Türkiye'de ilk Xiaomi kullananlardan biri olarak hala taş gibi sağlam mi5 kullanmaktayım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Xiaomi candir. çevrem dusuk butceli cok kisiye tavsiye etmisimdir hepside memnun.

Iphone vazgecerken cok zorlanmistim.
simdide Samsung vazgecemiyorum.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Bende emektar telim bozulursa xiaomi almayi düşünüyorum. Hatta 5g li model olanlarina bakmayi düşünüyorum ilerisi icin. Bakalim kismet

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt