Hangi marka dizel yakıt kullanıyorsunuz?

Hangi dizel yakıtı kullanıyorsunuz?

• Bp

Oy: 4 16.7%
  • Lukoil

Oy: 1 4.2%
  • Petrol ofisi

Oy: 2 8.3%
  • Opet

Oy: 5 20.8%
  • Shell

Oy: 10 41.7%
  • Total

Oy: 0 0.0%
  • Tp petrol

Oy: 2 8.3%
  • Kendi dizelimi kendim yapıyorum :)

Oy: 3 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Benzin kullanıyorum, neresi dengelirse oradan. Hiç farketmez 🙃

Bizim damat Shell'den şaşma diyor, petrol rafinerisinde çalışıyor kendisi. Genelde Shell'den alırım, plase Opet, sürpriz ise Petrol Ofisi.
Benzin ,lpg yok ,öncelikle shell ,bulamazsam opet o da yoksa PO :) Zaten benim navigasyonda üçü kayıtlı ,bankalardan da öncelikli akbank ,bulamazsam iş bankası o da yoksa ziraat :) , maaşım akbankta olduğundan ayda 2 kere farklı bankadan çekebiliyorum ücret ödemeden ,ondan :ok

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,354
39
Benzin ,lpg yok ,öncelikle shell ,bulamazsam opet o da yoksa PO :) Zaten benim navigasyonda üçü kayıtlı ,bankalardan da öncelikli akbank ,bulamazsam iş bankası o da yoksa ziraat :) , maaşım akbankta olduğundan ayda 2 kere farklı bankadan çekebiliyorum ücret ödemeden ,ondan :ok
Ben İş Bankası'nı kullanıyorum Emmi, şimdilik memnunum 🙂 Peder Denizbank'ı kullanıyordu, deli oluyordum. ATM'sini bulmak falan sıkıntı oluyordu.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Emmi vallahi zehirsin :kiskis

Geri
Üst Alt