Hangi iss seçerdiniz?

Hangi iss yi seçerdiniz?

• Türk Telekom 24 mbps(24 ay taahhütlü)aylık 244 TL

Oy: 4 15.4%
  • Turknet 100 mbps aylık 250 TL

Oy: 11 42.3%
  • Millenicom 35 mbps(haber vermeden fiyat değiştiriyormuş?)aylık 160 TL

Oy: 1 3.8%
  • Netspeed 35mbps aylık 214 TL

Oy: 3 11.5%
  • Vodafone net 35mbps(12 ay taahhütlü) aylık 189 TL

Oy: 3 11.5%
  • Gıbırnet 100mbps aylık 120 TL

Oy: 2 7.7%
  • Comnet 35 mbps aylık 100 TL(12 aylık ön ödemeli)

Oy: 2 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    26
dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
Süperonline vdsl sorunsuz kullanıyordum ama yeni taşındığım yerde altyapısı yokmuş. Mecbur başka birini seçeceğim. Taşındığım yerde sadece türk Telekom fiber altyapısı varmış(adsl/vdsl olmadan sadece fiber olması da beni şaşırttı orası ayrı)
Tt ve turknetten sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ama fiyat yüksek. Diğerlerini tavsiye eder misiniz?

S Çevrimdışı

Sakar 

Aktif Üye
20 Mar 2022
54
Turknet'ten Comnet'e geçtim. Geçtiğim günden beridir her gün beddua ediyorum. Bir firma bu kadar mı vurdum duymaz olur anlamıyorum.
Turknette 100 mbit VDSL hattı stabil kullanabiliyorken (15 mbit upload da vardı şimdi 8) , comnette 10 mbit de geliyor 60 mbit de ... Modem arayüzünde DSLAM ile modem 100 mbit hatta senkron çalışıyor görünüyor fakat santralden ötesi problemli. Ne iptv açılıyor ne de dns servisleri. Zorla kendi dns adreslerini kullandırmaya çalışıyorlar.
Ucuz olsun arasıra nete girerim diyorsan comnet işini görür , Her daim internette aktif olurum diyorsan turknet veya tt şaşma.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,123
43
Altyapı TT ise taahhütlü bir pakete geçmek avantajlı oluyor. Millenicom seçerseniz 106CCB95 kodu ile ilk ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
Türk telekoma zam gelmiş. En ucuz paket 300 tl olmuş. Hangisine geçersem geçeyim zam kaçınılmaz gibi.

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
Netspeed e geçtim. Bugün bağladılar(2 gün içinde) bakalım nasıl olacak.

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
41
Mileni com nasıl 50 70 mbit 230 TL nasıl kullanır mı e uygunu bu operatör taşıma da kurulum ücreti alınmıyor

E Çevrimdışı

Eyetkin 

Yeni Üye
18 Şub 2023
25
41
Bölgede yok netspeed başvuru yaptım 75 mb(alt yapı onu destekliyor) 278 TL taşıma işleminde 6 ay 50 TL indirim referans kodu ile 20 TL indirim aylık 200 TL kullanımı nasıl olacak bakalım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Bölgede yok netspeed başvuru yaptım 75 mb(alt yapı onu destekliyor) 278 TL taşıma işleminde 6 ay 50 TL indirim referans kodu ile 20 TL indirim aylık 200 TL kullanımı nasıl olacak bakalım
neredeyse hepsi turktelekom altyapısını kullanıyor.
müşteri hizmetleri tarafı güzelse sorun yapacağınızı sanmıyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Gibirnet 100Mbit 120 TL iken Turknet'e neden 250 TL verirsiniz bilemem.
Sadece Gibirnet özelinde yanıt verebilirim. Kendileri henüz abonelik aşamasındayken bir aboneliği bir haftada aktifleştirip hizmete alamadıkları gibi, yanıtları da "Alırsan al, almazsan kendin bilirsin." düzeyinde olduğu için henüz abonelik başvuru aşamasında iptal ettim.

E Çevrimdışı

efsaneromeo

Aktif Üye
23 Haz 2023
75
40
Sadece Gibirnet özelinde yanıt verebilirim. Kendileri henüz abonelik aşamasındayken bir aboneliği bir haftada aktifleştirip hizmete alamadıkları gibi, yanıtları da "Alırsan al, almazsan kendin bilirsin." düzeyinde olduğu için henüz abonelik başvuru aşamasında iptal ettim.
Bi arkadaşıma önerdim Gibirnet'i aylardır kullanıyor gayet de mutlu. Başka bir arkadaşıma başka bir zaman diliminde Turknet önermiştim. Hatta önerdiğim arkadaşlarım sayesinde 15 ay ücretsiz kullanım sağladım. Ama o arkadaşım sizinle yaşadığını sorunun aynısını yaşadı. Malesef bu Tüm İSS'lerde başınıza gelebilecek bir durum. Bizzat Eniştemin binasında boş port olmasına rağmen Turknet interneti bağlamadı. Günlerce süründürdü. Netspeed 2 gün içinde internet verdi. Hani boş port yoktu? Bu sorunlar altyapının ve arıza personelinin başka firmaya bağlı olmasından kaynaklı. Yani 2 İSS arasnda fiyat farkı var ise hele ki 2 kat gibi. Kesinlikle ucuz olanı tercih ederim.

Geri
Üst Alt