Hangi internet

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Arkadaşlar merhaba
Kısa süre sonra ttnet taahhütüm sona eriyor. Bittiği zaman 119₺ gibi fiyat söylediler ve eğer taahhüt edersem tekrardan 89₺ olucagını söyluyorlar. Şuanki fatura miktarı 66₺
Kablo net e geçmeyi çok isterdim fakat altyapı mağduruyum ?
Dsmartın interneti şuan uygun gibi. 44.9₺ gibi fiyat var nette bakarken gördüğüm. Ama hız nedir yazmamışlar.
10 mgb 79.9₺
16 mgb 89.9 ₺
Yazıyor
Fakat 44.9 ₺ olan hız nedir yazılmamış
Demem o ki önerebileceğiniz internet sağlayıcısı varmıdır ☺️
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu açar açmaz gelen SMS ?

“Yeni Abonelere Türk Telekom alt yapisiyla sinirsiz internet 54,9 TL.Üstelik ilk ay fatura ücretsiz. Iletisim 08504841419 sms iptali
NETADSL miş?

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Adsl konusunda, bütün firmalar ttnet altyapısını kullanıyor diye biliyorum. Fiberde durum biraz farklı.

Fiyat ve hizmet olarak ttnet seni memnun ediyorsa devam et derim. Alternatif olarak Vodafone araştırabilirsin.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Adsl konusunda, bütün firmalar ttnet altyapısını kullanıyor diye biliyorum. Fiberde durum biraz farklı.

Fiyat ve hizmet olarak ttnet seni memnun ediyorsa devam et derim. Alternatif olarak Vodafone araştırabilirsin.
Aynen. Alt yapıyı ttnetten alıyorlar.
fiber maalesef oda hayal şimdilik ?
89₺ olucak yeni taahhütle

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Ben de arkadaşlardan artı olarak,Türknet,netspeed,millenicom neti araştırmanızı tavsiye ederim.

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.

Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 244F90C0E."

İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Altyapı varsa: kablonet
Fiber altyapı varsa: süperonline
Adsl dsl: ttnet
Maalesef altyapı mağduruyum ?

Ben de arkadaşlardan artı olarak,Türknet,netspeed,millenicom neti araştırmanızı tavsiye ederim.
Türkneti duymuştum. Olumsuz bi yorum yoktu açıkcası. Şimdilerde nasıldır bir fikrim yok.
diğerlerinede bakayım. Tesekkurler ??

Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.

Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 244F90C0E."

İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.
Nerede yaşıyorsunuz ve net hızınız ne durumda bılgi verebilir misiniz ? ( ister burdan isterseniz özelden rica etsem)

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
ttnet'ten Turknet'e geçmiştim zamanın behlinde. Kotasız adsl kullandım kotalı olduğu dönemde bile, geçtiğimiz günlerde vdsl altyapısı gelmiş eve, aynı fiyattan 35 mbps geçtim. Hatttınıza 75 mbps'e kadar verebiliriz ama 10 liranızı daha alırız dediler 35 mbps yeter dedim bende. 76 ₺'dan kullanıyorum bu arada. Hiç sıkıntı yaşamadım şansıma. Hatta vowifi bile çalışıyor. :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Abi 4 seneyi geçti ttnet vdsl yalın kullanıyoruz modemin arka odalardan çekmemesi halinde hiçbir sorun yaşamadık. Ttnetten memnun kalan sayılı insanlardanız

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Fiber altyapı yoksa o zaman fiyat karşılaştırması yapıp ona göre seçim yapman gerekir gerisi aynı hizmet zaten

U Çevrimdışı

ugur625

Yeni Üye
7 Eki 2019
16
34
bende millenicom adsl kullandım sıkıntı yaşamadım fiyattan dolayı türknete geçtim daha sonra vdsl oldu hattım 35 mb alabiliyorum ikisindede problem yaşamadım türknette taahhüt yok ve arkadaşını getir kampanyası davet kodu ile türknete geçerseniz arkadaşınız ve siz 1 ay bedava kullanabiliyorsunuz dilerseniz davet kodu da paylaşabilirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Turknet 35 mgbt 75 TL 100 mgbt kadar 85tl
Ben 35 mgbt kullanıyorum, arkadaşını getir kampanya sindan şuana kadar 6 ay bedava kullandım

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Maalesef altyapı mağduruyum ?

Türkneti duymuştum. Olumsuz bi yorum yoktu açıkcası. Şimdilerde nasıldır bir fikrim yok.
diğerlerinede bakayım. Tesekkurler ??

Nerede yaşıyorsunuz ve net hızınız ne durumda bılgi verebilir misiniz ? ( ister burdan isterseniz özelden rica etsem)
kocaeli başiskelede oturuyorum
hızım 50mbit ama 100mbit destekliyor vdsl
altyapı türktelekomdan

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Türknetten aradılar bugun. 35mgbt alabileceğimi söylediler. Dün nette yorumları okurken çoğu kişi memnun değil gibi.
müşteri hizmetleri sıkıntılı, kimse işten anlamıyor gibi yorumlarada denk geldim

ne yapacağıma karar veremıyorum bir türlü ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt