Hangi android boxu almalıyım

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Hangi NF sıkıntısı var?(aslın da yok)540/576 olarak zaten bütün Box lar da vardır!
Ancak Cat.3 üyesiysen 1080/2160 ları elbette izleyemezsin!

NF için ben denemedim ama bu bahsedilen çözüm filan bana göre hikaye! ayrıca o işi bilmek+takip etmek
ve sonuç da işi bitirmek pek olmuyor v.s NF yi ben örneğin zaten IPTV den izliyorum,fazla da izlemem veya
düzenli izlediğim bir şey de zaten yoktur.

Ancak yeni model panellerin hemen hepsin de NF desteği var,sen de yokmu??

Shield ben almıyorum,hem pahalı hem de herifler 3/4 senedir aynı cihazı satıyorlar,hoş cihaz süper ama millet
gelişme v.s bekliyor yaw,şimdi yeni bir Box gibi alet çıkarmışlar,valla bana göre tam hikaye,adamlar "MARKA"
oldular ya işte onu satıyorlar artık:bye

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Para vermeyi sevmeyen bir millet olarak Netflix ısrarını anlamıyorum.
Cihazda 4K Netflix olsada ortak bulmadığımız sürece %99.9 umuz 41 küsur TL vermeyiz. ?
Al yeni nesil box, kur içine sterimo bak keyfine.
%0.000001 ınsanlarda zaten o işlere günah diye girmiyor.
3D televizyonları bilirsiniz komşuda var bende niye yok havası ile alınan tv lerin %99 unda ortalama 3 film izlenmiştir.
Ben mutlaka netflix izleyeceğim diyorsanız, olmazsa olmazım diyorsanız.
Ya iyi bir android tv veya iyi bir tv yanına Nvidia shileds.

F Çevrimdışı

fottili 

Aktif Üye
27 Şub 2018
76
Hangi NF sıkıntısı var?(aslın da yok)540/576 olarak zaten bütün Box lar da vardır!
Ancak Cat.3 üyesiysen 1080/2160 ları elbette izleyemezsin!

NF için ben denemedim ama bu bahsedilen çözüm filan bana göre hikaye! ayrıca o işi bilmek+takip etmek
ve sonuç da işi bitirmek pek olmuyor v.s NF yi ben örneğin zaten IPTV den izliyorum,fazla da izlemem veya
düzenli izlediğim bir şey de zaten yoktur.

Ancak yeni model panellerin hemen hepsin de NF desteği var,sen de yokmu??

Shield ben almıyorum,hem pahalı hem de herifler 3/4 senedir aynı cihazı satıyorlar,hoş cihaz süper ama millet
gelişme v.s bekliyor yaw,şimdi yeni bir Box gibi alet çıkarmışlar,valla bana göre tam hikaye,adamlar "MARKA"
oldular ya işte onu satıyorlar artık:bye
Üyelikte sıkıntı yok premium Nf üyesiyim zaten abi.Nerede gördüm bilmiyorum ama kullanıcı yorumlarında sanırım, NF sıkıntısı dediğim çözünürlük meselesi.Televizyon Pio 5090 olduğu için durum böyle. NF'in 4k da dahil lisansı olduğu için zaten mi box almıştım.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw kardeşim Pio varsa,itele gitsin NF nin bilmem nesini,hani elinde normal bir panel olan adam olsa
hatta Oled moled filan olsa amenna,senin gibi adam Pio dan oturup mis gibi 1080p kalitesi izlese yeter de
artar bile ye gitsin 4K yı,kaldıki kaç tane "gerçek" 4k içerik çektiler yaw,işleri eskiden olduğu gibi
re-mastering sistemiyle alın size 4k diye sunuyorlar:hayir

sana ayrıca Mi filan da gerekmez,ya da bayıl Shield al,Mi nereden çıktı şimdi Pio cu adama:hmm
sen 1080 ile yola devam et bir süre daha,"filimci" isen zaten sana gerekli olan panel kardeşim
iyi de onun da Kralı var senin elinde otur 1080 leri izle,anlayan gelsin sana vay be yaw bu ne biçim
görüntü desin(yani az buçuk filim izlemeyi bileni kastettim ben!)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Para vermeyi sevmeyen bir millet olarak Netflix ısrarını anlamıyorum.
Cihazda 4K Netflix olsada ortak bulmadığımız sürece %99.9 umuz 41 küsur TL vermeyiz. ?
Al yeni nesil box, kur içine sterimo bak keyfine.
%0.000001 ınsanlarda zaten o işlere günah diye girmiyor.
3D televizyonları bilirsiniz komşuda var bende niye yok havası ile alınan tv lerin %99 unda ortalama 3 film izlenmiştir.
Ben mutlaka netflix izleyeceğim diyorsanız, olmazsa olmazım diyorsanız.
Ya iyi bir android tv veya iyi bir tv yanına Nvidia shileds.

yaw beleşe izlemek hastalığı tüm dünya da var,adam bir çuval paraya TV alır ama iş bazı şeylere gelince bir kuruş
bayılmak istemez:hihi
çünkü günah olur o zaman!

3D işi de öyleydi geçmişte,millet hasta oluyordu ve illa 3D li olmalı deniyordu,ama bu garibin ömrü
ise çok çok kısa oldu yaw,hatta hayatında belki bir defa 3D izlemeyen insanlar ile doldu!

İyi Android Box filan yok,ben hemen hepsini alıp sattım,iyi dendi aldım bilmem ne dendi onuda aldım
almadığım Box hiç kalmadı sayılır! bir tek ayrıcalıklı olan Shield,onuda ayrı yapan öncelikle CPU+GPU su:ok:ok
Ama Box ların bir tek şeyi çok iyi,bir alay atraksiyon yapabiliyor olması! işin yoksa al sana süper
bir uğraş

F Çevrimdışı

fottili 

Aktif Üye
27 Şub 2018
76
yaw kardeşim Pio varsa,itele gitsin NF nin bilmem nesini,hani elinde normal bir panel olan adam olsa
hatta Oled moled filan olsa amenna,senin gibi adam Pio dan oturup mis gibi 1080p kalitesi izlese yeter de
artar bile ye gitsin 4K yı,kaldıki kaç tane "gerçek" 4k içerik çektiler yaw,işleri eskiden olduğu gibi
re-mastering sistemiyle alın size 4k diye sunuyorlar:hayir

sana ayrıca Mi filan da gerekmez,ya da bayıl Shield al,Mi nereden çıktı şimdi Pio cu adama:hmm
sen 1080 ile yola devam et bir süre daha,"filimci" isen zaten sana gerekli olan panel kardeşim
iyi de onun da Kralı var senin elinde otur 1080 leri izle,anlayan gelsin sana vay be yaw bu ne biçim
görüntü desin(yani az buçuk filim izlemeyi bileni kastettim ben!)
Pio dan önce 4k Led vardı zaten abi , dediğin gibi içerik çok az ve 4k denilen görüntülerin çoğu 2k .2015 te almıştım 4k led 'i 5 yıl geçti , halen daha yeterli içerik yok. Zaten 4k led'i vertikal bandingden mahkemeye verip parasını geri aldım , yarı fiyatına da Pio geldi . :) Bulana kadar çok bekledim ama en son 300 km gidip elden aldım Pio'yu

Bana Mİ box kelepir fiyata geldiği için aldım abi , yinede işimi görüyor . Pio ile bunda bile oldukça iyi görüntü alıyorum. Shield alabilirim aslında ama iyi bir receiver ve avr de düşündüğüm için ne yapacağıma tam karar veremedim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Seni şimdi hatırladım,Pio cu olarak:ok
Mi ile yola devam et,4K lara da takılma şimdilik

AVR işi ayrı ve ihtiyacın varsa alabilirsin,işin o kısmı dipsiz kuyu misali dir,o sistem bir sürü para ister yaw
sonu da yok,audio kısmı senin için önemliyse,ona bir şey diyemem

Shield mutlaka artık yeni bir model çıkarmalı ve herifler sesimizi dumuşlar ki çok dandik hatta güncel de olmayan
Box gibi bir şey çıkarmışlar,alay etseler daha iyi yahu:hayir

Ama adam gibi Box+çok iyi resim kalitesi de için de hala bu eski serileri rakipsiz dir!

Netice de "Film" ağırlıklı(720/1080)izleme varsa Pio yeter de artar bile,zaten hiç bir panel onun gibi resim sunamıyor!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt