Hangi akıllı saati almalıyım?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
dün akşam bizde eşimle bu yönde bir karar aldık, orta halli bir akıllı telefon alıp, gerekli güvenlik ayarlarını da yaptıktan sonra kullanacak artık.. zaten sınıfta topluyorlar eve gelince de biz toplarız telefonu.. gün yüzü göstermeyiz evelallah:tara

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Konu biraz farklı ama bu konuda hazır birkaç bilgili kişiyi yakalamışken sormak istedim. Konu sahibinden şimdiden özür dilerim:)

7. sınıfa giden oğluma telefon almak istemiyorum, onun yerine kendisiyle iletişim kurabileceğim sim kartlı bir akıllı saat almak istiyorum. Önerinize ihtiyacım var.

TCL MT40X

9 yaşındaki oğluma aldım okula ilk başladığında 4. senesine girecek hiç bir arıza problem çıkarmadı gps takibi belirli numaraları arayabilme belli saatler de sadece belli numaralardan çağrı alabilme gibi fonksiyonları var

Emsal ürün diye satılan saatlerin ömrü maksimum 1 yıl

Fakat 7. sınıfa giden bir genç için bu tür bir ürün sınıf ortamında problem yaratabilir

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
TCL MT40X

9 yaşındaki oğluma aldım okula ilk başladığında 4. senesine girecek hiç bir arıza problem çıkarmadı gps takibi belirli numaraları arayabilme belli saatler de sadece belli numaralardan çağrı alabilme gibi fonksiyonları var

Emsal ürün diye satılan saatlerin ömrü maksimum 1 yıl

Fakat 7. sınıfa giden bir genç için bu tür bir ürün sınıf ortamında problem yaratabilir
Teşekkürler tavsiye için, zaten vazgeçtik gibi birşey, bir telefon alıp kontrolü elden bırakmayacağız..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt