GX6605S_RDA5815M_NUTS_1YILLIK_SERVER_FREETV_REDLINE KUMANDA_7601_5370_ByCARKACI

H Çevrimdışı

halil3200

Yeni Üye
31 May 2021
42
38
GX6605S Islemcili ve sadece RDA5815M tunerli uydu cihazlari icin NUTS 1YILLIK SERVER veriyor ve spor ve sinema kanallari FREETV var REDLINE KUMANDA ve Turkce sistem ve menu dili tarafimdan yazilim icerisine fixlenmistir 7601 ve 5370 wfi adaptorleri kullanabilirsiniz. Test edilmistir Nuts server calisiyor kod bolumune 1111111111 (10 defa 1 tuslayip baglanabilirsiniz)

Uzerine bu guncellemeyi de usb uzerinden guncelleyiniz lutfen

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eline sağlık ,cihaz bende olsaydı hemen denerdim :ok Güncelleme ne için acaba ,yeni versiyon mu :alala

H Çevrimdışı

halil3200

Yeni Üye
31 May 2021
42
38
Eline sağlık ,cihaz bende olsaydı hemen denerdim :ok Güncelleme ne için acaba ,yeni versiyon mu :alala

ilk yuklenecek yazilimda sadece 7601 wifi adaptor destekliyor diger guncellemede 5370 wifi adaptor destegi eklenmis yukleme sonrasi lutfen online guncelleme yapmayiniz lutfen yoksa redline kumanda calismaz sadece bu iki verdigim yazilimi sirasiyla yukleyin ilk yazilim loderle yuklenecek digeri usb ile uzerine guncellenecek youtube falan aktif calisiyor

Yukleme sonrasi kesinlikle online guncelleme yapmayiniz lutfen cunku redline kumanda fixleme dosyasi calismaz ve redline kumandayi cihazda kullanamazsiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hımm, güncelleme rs232 ile yüklense olmuyor mu sevgili halil :alala

H Çevrimdışı

halil3200

Yeni Üye
31 May 2021
42
38
Linkte loder var ben cihazda farkli bir yazilim oldugu icin direk usbden yuklemistim ama siz loderle yuklerseniz daha saglikli olur diger guncellemesini usbden yukleseniz olur

Ucretli tum spor kanallari var birde binlerce dunya ucretli kanallari var avrupa agirlikli ama arapca kanallarda var ama guzel belgesel kanallari var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Linkte loder var ben cihazda farkli bir yazilim oldugu icin direk usbden yuklemistim ama siz loderle yuklerseniz daha saglikli olur diger guncellemesini usbden yukleseniz olur

Ucretli tum spor kanallari var birde binlerce dunya ucretli kanallari var avrupa agirlikli ama arapca kanallarda var ama guzel belgesel kanallari var
Biliyorum,daha önce ben de vermiştim yazılımı ama piko kumandalı ,eline sağlık :ok

H Çevrimdışı

halil3200

Yeni Üye
31 May 2021
42
38
Biliyorum,daha önce ben de vermiştim yazılımı ama piko kumandalı ,eline sağlık :ok
Ilk versiyonunda sadece freetv bolumu stabil calisiyordu ve nuts server aktif yapilamiyordu ama su an baglanti yapiliyor

Arkadaslar bu yazilimin en son guncellemesi ama bu guncellemeyi henuz test etmedim usbden uzerine yukleyebilirsiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ilk versiyonunda sadece freetv bolumu stabil calisiyordu ve nuts server aktif yapilamiyordu ama su an baglanti yapiliyor
Hımm, bende aktifti, motorlu çanakta denedim bir çok uyduyu ,fena değildi doğrusu :)
Şimdi elimde novatec spybox S11 olunca yeğene verdim pikoyu :ok

H Çevrimdışı

halil3200

Yeni Üye
31 May 2021
42
38
Hımm, bende aktifti, motorlu çanakta denedim bir çok uyduyu ,fena değildi doğrusu :)
Şimdi elimde novatec spybox S11 olunca yeğene verdim pikoyu :ok
Simdi son guncellemeyi de test ettim muhtesem olmus tiktok youtube server freetv hepsi de aktif calisiyor ayrica fazladan 2 adette local iptv bolumu eklemisler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Simdi son guncellemeyi de test ettim muhtesem olmus tiktok youtube server freetv hepsi de aktif calisiyor ayrica fazladan 2 adette local iptv bolumu eklemisler
Bana başka bir cihaz getirecekler ,gelirse onu yeğene verip benim pikoyu alayım deneyeyim bakalım ,tabii kumandayı piko yapmam lazım :ok

Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
143
40
Yeri değil ama gx6605s işlemcili cöken cihazı nasıl kurtara biliriz ON yazısında boot ekranında kaldı rs232 kablo var elimde fakat hangi renkler nere bağlanacak tek tek denedim ama bilgisayar görmüyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Önceki sorunda link vermiştim,oraya bakarak 9lu comdan 2-3-ve 5 numaraya renk olarak bilemem ama bağlantı yapman lazım,öce şaseyi bulup lehimle sonra cihazdaki rx-tx bağlantı uçlarını bul ve fotodaki gibi lehimle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt