Gx6605s firmware editor - Gx6605s yazılım editleme programı - Türkçe

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet,yine amerikayı yeniden keşif değil elbette,ama kendi tarafımdan düzenlenmiş,Türkçeye çevrilmiş ve ecnebilerin yaptığını ben neden yapamayayım diyerek topluca bir araya getirilmiş ,halen kullandığım GX6605s işlemcinin programlarıdır.Decompres-compres ve editleme, veya unpack-repack ve editleme programları,hex editörler de içindedir.Gerçi bu işlerden pek çok anlamam ama birşeyler yapmaya çalışıyorum :)

Yeni - New

byalo-251.png

EK:
Program epey eskiydi,uyarı üzerine kaldırdım linki ve yenisini ekledim ,teşekkürler :ok

Hey gençler ,beğenim sayım artsın diye "beğenene kadar" yeniden yaptım ,ona göre :haha1

A Alperentoy üstad hatırlattı :) ,teşekkür ederim :ok

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Helal olsun emmime :)
HexWorks32 çalışmıyor emmi :(
Hımm,bende wine ile çalışıyordu,win7 / 32 dede çalışmıştı,demekki v2 kurulumlu yapacağım,veya eve dönünce farklı pcde de deneyeyim ,belki v2 yapmadan kısa yoldan çalıştırabilinir ,bu arada geri dönüşün için teşekkür ederim :ok ,senin pc 32 mi 64 müydü acaba sevgili Necati_Simsek ?

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Hımm,bende wine ile çalışıyordu,win7 / 32 dede çalışmıştı,demekki v2 kurulumlu yapacağım,veya eve dönünce farklı pcde de deneyeyim ,belki v2 yapmadan kısa yoldan çalıştırabilinir ,bu arada geri dönüşün için teşekkür ederim :ok ,senin pc 32 mi 64 müydü acaba sevgili Necati_Simsek ?
Windows 10 x64

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Necati_Simsek Necati_Simsek ;
Diğerlerinde sıkıntı yok sanırım :)
Dostlar ; windows 7 /32 ve 64 kullananlar da geri dönüş yapabilirlermi acaba,özellikle HexWorks32 için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt