Güzelim Ses Sistemim Bozuldu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Garantili değilmi ürün sevgili Koro96 Koro96 ,
Garantili ürünün gönderilmesini basitçemi yapmışlar ki kargoya suçu atıyorlar,olacak iş değil.bu işte bir bit yeniği var,hiç bir şey olmamış gibi görünüyor ama çok şeyin olduğu anlaşılıyor,tekrar yaz güzelce ve "sıfır garantili ürünüm 2.el durumuna düştü sayenizde,ya bunu mağaza üzerinden yollayın ya da durumu tüketici mahkemesine bildiriyorum" de :)
Sen de kargoyla tabiri caizse "apar-topar" mı yolladın ,ürün kargoda hasar görsün diye acaba :)

EK:
Tabii ürünün garantiliyse ;)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Garantili değilmi ürün sevgili Koro96 Koro96 ,
Garantili ürünün gönderilmesini basitçemi yapmışlar ki kargoya suçu atıyorlar,olacak iş değil.bu işte bir bit yeniği var,hiç bir şey olmamış gibi görünüyor ama çok şeyin olduğu anlaşılıyor,tekrar yaz güzelce ve "sıfır garantili ürünüm 2.el durumuna düştü sayenizde,ya bunu mağaza üzerinden yollayın ya da durumu tüketici mahkemesine bildiriyorum" de :)
Sen de kargoyla tabiri caizse "apar-topar" mı yolladın ,ürün kargoda hasar görsün diye acaba :)

EK:
Tabii ürünün garantiliyse ;)
Sevgili emmiciğim ben ürünü öyle bir paketledimki evladıma bu kadar dikkat etmem heralde poşetler kablolar düp düzgün bi şekilde yolladım ayrıca ek bir kutunun içine koyarak yolladım ama çok hafif ezikler oluşmuş satılığa koydum letgodan cumartesiye kadar satıldı satılmadı bırakacam insan evladından vazgeçermi :haha1 bendeki tüm aletler hepsi çocuklarım olur fotoları şimdi yüklüyorum aslında şu mailleride bir yükleyimde baksın herkez allah bizleri hiçbir teknik servise ve tamirciye düşürmesin ha bu arada adam suçu bana atıyor tvde UPS kullanmam yanlışmış o ürünüde direk şebeke elektriğine bağlamam yanlışmış diyorki Muhtemelen fazlar dalgalanma yapmış ondan dolayı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1561542878314.png
1561542895630.png
1561542914295.png

Eziklikleri görüyormusunuz ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Konunun çözümünü anlatmamı atlayıp ,sana "servisin dediklerini" espirili yazıyla anlatmaya çalışmama cevap vermişsin :)
Ben zaten senin böyle birşey yapmayacağını biliyordum ,o yazdığım sadece espiriydi,ama çözümünü de yazmıştım,sen satılığa çıkartmışsın,bir kere o ezikler bana göre kargodan değil sadece "tornavida" veya "açarken zorlama" eziklerine çooook benziyor,kargoda öyle sıralı "keskin" ezik olmaz,ama belkide kargocu amatör elektronikçiyse belki tamiri o yapmıştır :)
1300 tlye al,şimdiki fiyatı 2000 tl olsun,sen satılığa çıkart 1000 tlye sat,sonrada 2000 tlye yenisini al :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Konunun çözümünü anlatmamı atlayıp ,sana "servisin dediklerini" espirili yazıyla anlatmaya çalışmama cevap vermişsin :)
Ben zaten senin böyle birşey yapmayacağını biliyordum ,o yazdığım sadece espiriydi,ama çözümünü de yazmıştım,sen satılığa çıkartmışsın,bir kere o ezikler bana göre kargodan değil sadece "tornavida" veya "açarken zorlama" eziklerine çooook benziyor,kargoda öyle sıralı "keskin" ezik olmaz,ama belkide kargocu amatör elektronikçiyse belki tamiri o yapmıştır :)
1300 tlye al,şimdiki fiyatı 2000 tl olsun,sen satılığa çıkart 1000 tlye sat,sonrada 2000 tlye yenisini al :)
Dediğin mantıklı emmide şimdi bu sistemlerde sökülme durumu yok arkadan vidaları söksekse çıkmıyor önden önce presli bir şekilde sökülüyor
Linkte zaten anlarsın gönlüm satma yanından değilki fabrikasyonda olabilir bu hata pek bir sorun çıkaracağını zannetmiyorum. emmi servis dediki Koray Kardeş Bas üniten komple değişti biz sana 0 ses sistemi vermiş olduk eski seri nolu etiketini basmak zorundayız üstüne yeni komple ürün almadın sen ha istersen bizlere iade sağlat sana iade faturası keselim mağazaya verirsin onu iade alırsın paranı e şimdi sorum şu ürünün fiyatı olmuş 2000 Tl mağaza enayi değil 2000 iade etsin servise fatura tutarımı iade edilir dedim dönüş yapmadı ? fatura altı 1300 tl hadi 1300 iade etmedi yani olurmu olur iade ettik der mağaza para hesaba gelmez Vs Vs uğraşmak istemiyorum En temizi Biri alırsa ki bu haftaya kadar alır almadı yapcak bişey yok aklıma şöyle bi fikir geldi bak şimdi

1561585750157.png

Şöyle siyah renkte kabin kestirtecem bufurdan uzun üstünü sağını solunu altını kaplıycak şekilde sadece soldan delik açtırım bas hava alsın diye önü açık arkası açık olcak ozaman daha iyi olur :clap2

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Şöyle siyah renkte kabin kestirtecem bufurdan uzun üstünü sağını solunu altını kaplıycak şekilde sadece soldan delik açtırım bas hava alsın diye önü açık arkası açık olcak ozaman daha iyi olur

Aynı kalınlıkta ve aynı ölçülerde olursa alacağın performans yakın olur ama firmanın ölçülerinin dışına çıkarsan o zaman işin rengi değişir.
Malzeme kalınlığı, woofer'ın konumu, bas refleks portunun konumu bire bir aynı olursa bir fark hissetmezsin.

Bence erken pes ediyorsun, servisi Logitech genel merkezine şikayet et derim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben almazdım şahsen, 2 ay müzik dinlemezdim,ama yenisini söke söke mutlaka alırdım firmadan :)
Sökülemiyorsa,yenisini yollayacaksın, filmi izlemedim,telden giriyorum internete ,ama ne olursa olsun 1300 tl az para değil ki, "ee,bas üniten bozulmuş,bizde kutuyu söktük yepisyeni bas koyduk"denmesi bile komedi,ürünü kutuya koy,epostaları yazdır ve sana gelen her türlü yazılı belgenin fotokopisini çek,doğru kaymakamlığa gidip şikayetini yap,üstelik "suçu bana atıyorlar" de.
Sen benim böyle yazdığıma bakma,en iyisi 1300 tllik alet yerine,işte böyle tahtadan kabin daha iyi iş görür :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Aynı kalınlıkta ve aynı ölçülerde olursa alacağın performans yakın olur ama firmanın ölçülerinin dışına çıkarsan o zaman işin rengi değişir.
Malzeme kalınlığı, woofer'ın konumu, bas refleks portunun konumu bire bir aynı olursa bir fark hissetmezsin.

Bence erken pes ediyorsun, servisi Logitech genel merkezine şikayet et derim.
hmm bir bakalım vallahi ateş çıkıyor içimden

Ben almazdım şahsen, 2 ay müzik dinlemezdim,ama yenisini söke söke mutlaka alırdım firmadan :)
Sökülemiyorsa,yenisini yollayacaksın, filmi izlemedim,telden giriyorum internete ,ama ne olursa olsun 1300 tl az para değil ki, "ee,bas üniten bozulmuş,bizde kutuyu söktük yepisyeni bas koyduk"denmesi bile komedi,ürünü kutuya koy,epostaları yazdır ve sana gelen her türlü yazılı belgenin fotokopisini çek,doğru kaymakamlığa gidip şikayetini yap,üstelik "suçu bana atıyorlar" de.
Sen benim böyle yazdığıma bakma,en iyisi 1300 tllik alet yerine,işte böyle tahtadan kabin daha iyi iş görür :)
Doğru diyosun emmim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri