Güzelim Ses Sistemim Bozuldu

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
1- Aslında ses olayı "düzelmiş gibi" görünüyor sadece :)
2-Çıkış yanık,yenisi gelecek servisten :)
Bu kadar eminsin emmi İnşallah Öyle olur ya
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben de öyle tahmin ettim açıkçası, muhtemelen entegre yanık.
Kendi Logitech sistemimi meraktan yakmıştım. :kiskis
Geçmiş Olsun

Garanti kapsamında logitech çok iyi hizmet veriyor bildiğim kadarıyla. Uğraşmadan iletişime geçin değişim bile yapabilirler.
Servisi aramadım bile direk kargoya verdim servisin anlaşma kodu var iyi bir kargo firmasıyla çalışıyorlar

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Logitech ses sistmelerinde genelde direnç arızası oluyor. Muhtelemen içerisindeki taş dirençlerden biri yanmıştır içini açıp yanık yeri teşhis edebilirsiniz.. eğer ki taş dirençlerden biri yanmışsa aslında tamiri çok basit yanan dirençin aynı değerinden yeni bir direnç o kısma lehim yapılacak . Bende de buna benzer bir sorun vardı ses çıkmıyordu. Ben o şekilde halletmiştim. Garantisi bittiğinde arızalanırsa o şekilde halledersiniz

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Logitech ses sistmelerinde genelde direnç arızası oluyor. Muhtelemen içerisindeki taş dirençlerden biri yanmıştır içini açıp yanık yeri teşhis edebilirsiniz.. eğer ki taş dirençlerden biri yanmışsa aslında tamiri çok basit yanan dirençin aynı değerinden yeni bir direnç o kısma lehim yapılacak . Bende de buna benzer bir sorun vardı ses çıkmıyordu. Ben o şekilde halletmiştim. Garantisi bittiğinde arızalanırsa o şekilde halledersiniz
Peki dediğiniz gibiyse Gönül rahatlığı ile güvenip kullanabilirmiyim ben artık ürünü

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar

1561028754011.png

Bas ünitesi değişti diyorlar bir kartmı değişmiş acaba ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar acilen tavsiyelerinize ihtiyacım var ürün bugün geldi yalnız aklıma takılan bi kaç şey var Ürün gelmeden Önce servisle görüştüm bana kardeşim bas ünitesi değişti dediler nasıl yani dedim parçamı değiştirdiniz yani içindeki anakart mı yoksa o subwooferi tek parçamı hayır o bas ünitesi komple değişti dendi ürün bugün geldi benim ürünüm çünkü seri no yu not etmiştim bide bufurun kenarlarında hafif şişme var ne yapsam A Ado F fikoloji teraspy teraspy Umut Barış Umut Barış TEKNOwest teknovest canımı sıkmak istemiyorum ama satsammı ne yapsam ?

2000 tl olmuş allahu ekber ya :hayir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
1- Servis formu var mı elinde?
2- Servis forumda onarıma giden ürünün seri numarası var mı?
3- Yeni gelen ürün ile birlikte sevk irsaliyesi, servis formu vs geldi mi?
4- Yeni gelen form var ise üzerinde seri numarası yazılı mı?
5- Bu seri numaralar aynı olduğu halde mi size ''Bas ünitesi değişti'' diyorlar?
6- Logitech markasına güvenmemizin sonu bu mu olacakmış? :alala

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
1- Servis formu var mı elinde?
2- Servis forumda onarıma giden ürünün seri numarası var mı?
3- Yeni gelen ürün ile birlikte sevk irsaliyesi, servis formu vs geldi mi?
4- Yeni gelen form var ise üzerinde seri numarası yazılı mı?
5- Bu seri numaralar aynı olduğu halde mi size ''Bas ünitesi değişti'' diyorlar?
6- Logitech markasına güvenmemizin sonu bu mu olacakmış? :alala
Ben ürünümü fotoğraf çektim ado hocam ben bufurumu tanırım adım gibi ısrarla böyle diyorlar delirttiler benide ya :sopa1

1.Soru Evet

2.Bakmadım bakmak gerekiyor

3.Evet geldi

4.Bakmam lazım

5.mail çektim benim eski seri noyu çıkartıp yenisine yapıştırma yapmışlarmış salak bunlar ya varya gidip basıcam orayı o olcak :hihi

1561463738125.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
benim eski seri noyu çıkartıp yenisine yapıştırma yapmışlarmış

Böyle bir uygulama şekli yok, karşılarındakini de enayi yerine koymasınlar. Fabrikaya iadeye giden ürün sıfır fabrikadan yeni çıkmış ürünün seri numarası ile mi gidecek yani?

Aklımızla dalga geçmesinler.

Ya adam gibi değiştirsinler ya da hakem heyeti yolları taştan :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Böyle bir uygulama şekli yok, karşılarındakini de enayi yerine koymasınlar. Fabrikaya iadeye giden ürün sıfır fabrikadan yeni çıkmış ürünün seri numarası ile mi gidecek yani?

Aklımızla dalga geçmesinler.

Ya adam gibi değiştirsinler ya da hakem heyeti yolları taştan :)
A Ado Hocam beni arayın dedim aradılar benim ürüne bakan adamla görüştüm adam diyorki kardeşim bass ünitesi değişti bak senin bas ünitende yanımda şuan biz bunu eski seri noyu söküp yenisinin üstüne yapıştırmak zorundayız ki ana garantin faturada geçen seriden devam etsin diye biz istesek bas ünitesi değişti deyip size değiştirmezdik o eziklere gelince onlar kargo kaynaklı dedi ezik işini dert etmeyin biz size 0 ürün yolladık içiniz rahat olsun ayrıca ben sizin sürekli sistemden sorgulama yaptığınızı gördüm bayağı bi sıkıymışsınız ha bide bu üründe ilk kez böyle bi arıza meydana geliyormuş siz yanlış bağlantımı yaptınız yoksa dedi yada oraya Vga sanıp monitörmü bağladınız dedi yok dedim bu normal bi arıza deyil dedi bakın dedim bende teknik servisçiyim istesem ben de söker bakardım ama size güvenerek yolladım dedim öyle kapandı konu işte

Şimdi yeni ürün alsam Ezikler yine olacak diye düşünüyorum arkadaşlar çünkü kargocu arkadaşlar sağolsun bayağı bi öküzler

bas ünitesi yani o bufur komple değişmiş yeni ürün oldu elimde he bide servis diyorki ürünü bize iade edin size kağıt verelim satın aldığınız yerden para iadesi yapsınlar

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yapsınlar kardeşim, Nasılsa devran döndü, dolar kuru düşüşte. İşine gelir. (5.77)
ado hocam faturaya göre yapcaklarmış ürünü ben zamanında 1300 tl ye almıştım muhtemelen 1300 tl iade ederler işine gelir demene şaşırdım ürünün şuanki piyasa fiyatı 2000 tl hadi yeni ürün aldım diyelim 1-2 ay sonra ya yine arıza verirse :ara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ado hocam faturaya göre yapcaklarmış ürünü ben zamanında 1300 tl ye almıştım muhtemelen 1300 tl iade ederler işine gelir demene şaşırdım ürünün şuanki piyasa fiyatı 2000 tl hadi yeni ürün aldım diyelim 1-2 ay sonra ya yine arıza verirse :ara
Zaten yeni almamışmıydın? :alala

Ben dikkatsiz bir yorum yazmışım o halde kusura bakma lütfen :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt