Güncelleme :( Awox u5600str/4k/s

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
U5600 Awox ailesinden çıkmış tek Kral cihazdır. (Sınıfının Kralı) Lakin iki nesil üretildi ve iki parti yazılıma sahip oldu o nedenle size verilen yazılımın GÜVENİLİR bir elden verilmiş olması gerektiğini unutmayın lütfen.

Biz Awox markasına desteği kestik forum olarak zira kendileri bizim arzu ettiğimiz desteği sağlamamakta inat ettiler. Halkla inatlaşan markaların ayakta duramayacağının en bariz örneğidir Awox markası.

Bir yanda tüketicisi adına ''neyi daha iyi yapabiliriz?'' diye çırpınan FG Europe - Mehmet Atmaca Elektronik - TT Teknoloji A.Ş gibi firmalar markalar varken öte yanda ''Tüketiciyi daha fazla nasıl görmezden geliriz'' diye mücadele eden Tectone A.Ş markası olan Awox var.

Çok üzgünüz, yardımcı olmak isterdik inanın..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Servisi çok beklersiniz.
Yeni yazılım var mı diye fabrikasına bir sorun derim..Teknik servise bağlanın ?
Bunların genç bir mühendisi vardı ama ilişiğimi kesince topunun ismi cismi numarası ne varsa sildim hem rehberimden hem hayatımdan.

Bu bakış açıları ile Allah bir daha da karşılaştırmasın.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Baskı ile aldım :) ama nasıl yuklenecek bin dosyası 994mb bişi ama bir fikrim yok :) ses açma kapama home tuşuda yok

Yazılım boyutuna bakıldığında cihaz android sanırım.Zipten çıkartın boş usb belleğe yükleyin .Belleği cihaza takın sonra cihaza enerji verin .Çoğu android bu şekilde yazılım alıyor

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Awox servisimi ?

Elektronik ürün ? / Çakmak / Uygunsuz içecekler satış aracı
Genel servis diye düşünüyorum.

2021-10-28-23.39.513fe7c56494a17855.png

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Maille güncelleme dosyası ?bence verilmek istenen mesaj bosver güncel'leme s.et. Awox tv değil tost makinesi bana göre. Babalar için almıştım açınca 10 saniye içinde iade kararı aldım.

Satın kararları 10 sn de veriliyor.
10 sn den önce kafayı resetleme yapmassan satın alınıyor .
Yapılan araştırmalardaki sonuçları imiş

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Satın kararları 10 sn de veriliyor.
10 sn den önce kafayı resetleme yapmassan satın alınıyor .
Yapılan araştırmalardaki sonuçları imiş
İzine gittiğimde büyük TV alayım zaten anne baba iki üç kanal izler özellik vs önemli değil dedim ama ne ses ne görüntü bir tanesi iyi olsa, tam bir rezalet. Neyse ki iade ettim kurtuldum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt