Güncel Android Akıllı Telefon Tavsiyeleri (1200-1500 TL Fiyat ve Kullanıcı Deneyimli Yorumlar)

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Hayırlı olsun, fayda fiyat telefonu olmuş güle güle kullanın... 1900 liraya Xiaomi Mi 9 T aldım bende ama henüz alışamadım... :deli
Teşekkürler. :) İhtiyacıma yönelik isteyerek seçtiğim bir cihaz oldu. Mi 9T de çok iyi bir cihaz ama ben pop-up kamerayı uzun ömürlü göremedim. Yorumunuz nedir buna? Siz de güle güle kullanın.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Teşekkürler. :) İhtiyacıma yönelik isteyerek seçtiğim bir cihaz oldu. Mi 9T de çok iyi bir cihaz ama ben pop-up kamerayı uzun ömürlü göremedim. Yorumunuz nedir buna? Siz de güle güle kullanın.
Birincisi;
Testlerde 300 bin kez sorunsuz açılıp kapandığı yazıyor ama normal kameraya göre arıza riski var tabi.

İkincisi;
Kamera, özellikle ön kamera ile ayda bir iki ancak işim olur. Fakat, hiç kullanmadığım halde günde bir kaç kez kamerayı açıp kapatıyorum, sesi ve şekli çok güzel.

Adamlar, insanın nefsini gıdıklayarak telefon satmasını çok iyi biliyorlar. Beni bile kandırdılar. :hihi

Büyük ekran tercih edenlere hitap ediyor, pil sebebiyle biraz ağır, arka kapak cam olduğu için nazik kullanım istiyor, benim kullanım tarzımla wifi ile 13-14 saat ekran süresi alıyorum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Akıllı telefon ihtiyacı olanlar, perşembe günü A101'e gelecek olan telefonu tereddütsüz alabilirler.

IMG_20200405_100836.jpg

Ayrıca, konu başlığındaki (1200-1500) rakamların kaldırılarak, genel konu olması açısından bu konuda android telefon fikir alış verişi yapılabilir. Forumda başka konu göremedim.

Sota Sota

Ya da, "Akıllı telefon tavsiyeleri ve yeni çıkan telefon modelleri" şeklinde de düzenlenebilir.

Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri