Günaydın

• Konbuyu başlatan Acemi Klimacı
  • Başlangıç tarihi
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Bu dijital waat metre den benimde ayarlamam lazım n11 de baktım ama mersinde buluruz elektronikcilerde kanımca

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Cvp: Günaydın

Üstad birde klima ağız sıcaklığını ölçmek için bir zımbırtıda lağzım adını bilmiyorum. Birde ali exp den pay ballamı yoksa kredi kartı ile mi alınıyor. Aliden k. Kartıyla alış veriş yapmaktan korkuyor açıkçası

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Üstad birde klima ağız sıcaklığını ölçmek için bir zımbırtıda lağzım adını bilmiyorum. Birde ali exp den pay ballamı yoksa kredi kartı ile mi alınıyor. Aliden k. Kartıyla alış veriş yapmaktan korkuyor açıkçası

Ben n11 den telefon kılıfı aldım bir şey olmadı ama bunu bilemem.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Bende n11.com'dan alış veriş yaptım bayağı sıkıntı yaşamadım. Şu dün klimanın kurulacağı odayla ilgili detaylı mesaj yazdığım başlığı bulamadım yahu. siz hatırlıyorsunuz linki verebilir misiniz acemisiyim forumun

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

https://tavsiyeforumu.com/konu-inverterlerde-min-max-btu-ve-min-max-elektrik-tuketimi-watt-nasil-anlasilmali.html
Burası sanırım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,772

warrior33' Alıntı:
Üstad birde klima ağız sıcaklığını ölçmek için bir zımbırtıda lağzım adını bilmiyorum. Birde ali exp  den pay ballamı yoksa kredi kartı ile mi alınıyor. Aliden k. Kartıyla alış veriş yapmaktan korkuyor açıkçası

Onlarca Kez Alısverısım Oldu 1 defa sorun yasadım onuda alıexpress cozdu sagolsun

kredı kartıyla alısverıs yapılıyor eger aklınza suphe kalmasını ıstemıyorsana sanal kart kullanın olsun bıtsın

bu 2 modelden bırını tercıh edebılırsın ucuz ve kullanıslı

Geri
Üst Alt