Grundig LED TV Ekranda anlık sis

C Çevrimdışı

CeMDLK

Yeni Üye
20 Eyl 2020
14
43
Merhabalar. Yaklaşık 2 ay kadar önce aldığım 32gdh5950B Grundig marka TV de süre farketmeksizin saniyelik beyazlama oluyor. USB HDMI dahili veya harici uydu alıcısı baglantisi farketmeksizin defalarca fabrika ayarlarına donsemde farklı ayarlar denesemde bu sorundan bir türlü kurtulamadim. Sorun şu ki bu durumu servise nasıl anlatabilirim.

C Çevrimdışı

CeMDLK

Yeni Üye
20 Eyl 2020
14
43

2.saniyede görüntünün alt tarafında bahsettiğim sorun oluyor. TV de ddaha fazla ama video çekiminde daha az belli oluyor. Bazen tüm ekran bu şekilde beyazlasip düzeliyor

C Çevrimdışı

CeMDLK

Yeni Üye
20 Eyl 2020
14
43
Daha düzgün bir video yakalamaya çalışirim. Harici mi TV stick bağlıyorum Spotify açıyorum zaten orda video felan dönmüyor sadece arkada renk oluyor ve orda da aynı şekil oluyor. Sanki ekran sığmıyor. Veya ledler de bir sorun var gibi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Film deki kadının sağ omzuna odaklanın sadece dediğimi farkedeceksiniz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Daha düzgün bir video yakalamaya çalışirim. Harici mi TV stick bağlıyorum Spotify açıyorum zaten orda video felan dönmüyor sadece arkada renk oluyor ve orda da aynı şekil oluyor. Sanki ekran sığmıyor. Veya ledler de bir sorun var gibi

Film deki kadının sağ omzuna odaklanın sadece dediğimi farkedeceksiniz

Anladım, belki sahneden kaynaklıdır diye düşündüm ama görünen manzara o değil anlaşılan.
2 ay önce aldığınız sıfır bir ürünse eğer bence hiç vakit kaybetmeyin servisi çağırın.
Çünkü sizin müdahale edemeyeceğiniz bir durum da olabilir.

C Çevrimdışı

CeMDLK

Yeni Üye
20 Eyl 2020
14
43
IMG_20200922_220713cb0ccd6d7b7bcedb.jpg
IMG_20200922_220646204649a3cf368669.jpg

Ekranın ortasında bir nokta çıktı. Ekranı sildim geçmiyor. Ekranda parmakla bakınca hiç birsey yok. 2 metre uzaktan bakınca yok. Ama yanına gidince siyah bir nokta var. TV açtım kapadım fişini çekip bekledim geçmiyor.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
hozam toz parçası yada küçük sinek yavrusu olabilir. sökülüp temizlenmesi lazım.yanlız riskli bir iş cell in kırılma ihtimali var adem ustanın led bar değişim vidolarını inceleyin.

C Çevrimdışı

CeMDLK

Yeni Üye
20 Eyl 2020
14
43
hozam toz parçası yada küçük sinek yavrusu olabilir. sökülüp temizlenmesi lazım.yanlız riskli bir iş cell in kırılma ihtimali var adem ustanın led bar değişim vidolarını inceleyin.
Ölü Piksel değil yani. Arçelik ile görüştüm pixel gibi dediler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
+1
Bende zerrecik gibi gördüm, çünkü nokta simetrik durmuyor. Videoda bakarsan pixel zannedenler oldu ama bildiğin köpük çıktı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri