Grundig 55GFU8960 B 55" 139 Ekran 4K UHD Android Smart TV Detaylı İnceleme

C Çevrimdışı

caglar23

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
32
Oldukça memnunuz. Kanal geçişleri yavaş, eski Philips'ten alışığım. Ama arayüzü gayet hızlı, sesli kumanda var. Chrome tarayıcısından masaüstünü ya da izlediğim sekmeyi yansıtabiliyorum. Google Home uygulamasıyla da telefondan ekran yansıtabilirsiniz. Donma veya kasma da hiç yaşamadık.

Tabii beklentilerimiz farklı olabilir, imkanınız varsa mağazada inceleyin derim. Görüntü kalitesini herkesin beğendiği eski Philips televizyonumuzu aratmıyor, ses olarak daha iyi.

Bu konudaki incelemeyi bir izleyin olmazsa. Ayrıca YouTube'da scrolltv kanalının da bir incelemesi mevcut, bütün teknik özelliklerden bahsediliyor.
tesekkurler hocam siparis gecmeyi dusunuyorum beklentim telefondan yansitip film izlemek yada tvden kasma donma olmamasi rahat kullanim olmasi hocam

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
tesekkurler hocam siparis gecmeyi dusunuyorum beklentim telefondan yansitip film izlemek yada tvden kasma donma olmamasi rahat kullanim olmasi hocam
Rica ederim. Biz günlerdir şu yöntemlerle film izliyoruz:

1- TV'ye yüklediğimiz Puffin (belli bir süre sonra ücret istiyor, yıllık 99 liraydı galiba) ve diğer tarayıcılardan,

2- Chromecast üzerinden bilgisayarda açtığımız sekmeyi yansıtarak,

3- VLC Player ile ağ üzerinden bilgisayardaki filmleri altyazı sorunu olmaksızın,

4- Flaş bellek kullanarak.

Tabii 100 mbps internet hızımız var, Türk Telekom'un verdiği 5ghz TP-Link modemi kullanıyoruz. İnternet hızınız ve modeminiz de ağ üzerinden film izleme deneyiminizi etkileyebilir diye düşünüyorum.

Telefondan yansıtarak hiç film izlemedik açıkçası. Ama tam ekran olmadığını söyleyebilirim. Bir de telefon ekranını yayınladığınızda oldukça ısınıyor telefon. Eski Philips TV'mizde Bein Connect üzerinden maç yansıtırken takılmalar olurdu cihaz ısınınca. Bu TV'de nasıl olur, hiç denemedik.

C Çevrimdışı

caglar23

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
32
Rica ederim. Biz günlerdir şu yöntemlerle film izliyoruz:

1- TV'ye yüklediğimiz Puffin (belli bir süre sonra ücret istiyor, yıllık 99 liraydı galiba) ve diğer tarayıcılardan,

2- Chromecast üzerinden bilgisayarda açtığımız sekmeyi yansıtarak,

3- VLC Player ile ağ üzerinden bilgisayardaki filmleri altyazı sorunu olmaksızın,

4- Flaş bellek kullanarak.

Tabii 100 mbps internet hızımız var, Türk Telekom'un verdiği 5ghz TP-Link modemi kullanıyoruz. İnternet hızınız ve modeminiz de ağ üzerinden film izleme deneyiminizi etkileyebilir diye düşünüyorum.

Telefondan yansıtarak hiç film izlemedik açıkçası. Ama tam ekran olmadığını söyleyebilirim. Bir de telefon ekranını yayınladığınızda oldukça ısınıyor telefon. Eski Philips TV'mizde Bein Connect üzerinden maç yansıtırken takılmalar olurdu cihaz ısınınca. Bu TV'de nasıl olur, hiç denemedik.
tesekkurler bilgileriniz icin galiba 8100 tl ye alinir bu tv kacirirsak artabilir fiyatlar

Geri
Üst Alt