Gree Lomo

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Cvp: Gree Lomo

@spartacus07 Sız Bosverın Bu İşleri Keyfınize Bakın

Biz Kimin Ne Mal Olduğunu Çok Iyı Bılıyoruz

Böröl Efendiyi Bizi Anlatmaya Kalkmayın Yanlısa Dusersınız ( Sağ Koluna Bile Bandik Atan Adamdan Bahsedıyoruz )

Forumlar Arasında Gezebılırsınız ama Laf Tasımayın Ihale Sıze Kalmasın.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

nrXb6V.png

buyrun arkadaşlar Gree Lomo dşünenler alıp iade etmiş bir kullanıcı durumu anlatmış. çünkü yorkta Gree nin Lomo modelidir.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
öyle demeyin gree yeni modeli bu ,homo modeli yapmayın etmeyin.
İş bilmediğin buradan belli öyle bir model yok.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

OE23EP.png

nEP5Ja.png

ado efendi ben güvendiğim ucuz ürün olan midea öneririm sana uyup çöp markaları sorunlu gree ürünü önerip kimsenin günahına giremem derken benle alay edip üstüme hunter87 yi diğer adamları gönderiyordun taciz edici yazılar yazıyodun değilmi.tudun bu adamı arkadaşlar. ben uyardıkça insaları beni günah keçisi ilan etdin.

birol hani iyidi gree ler york sierra iyiydi zibro ve dier gree üretimi airfeller iyiydi daha dün yazıyordun forumlarda bi tane çok bilmiş var diyodun ulan senin yadıcak yerin varmı haramzade pislik.

nEP5qN.png

arkadaşlar ben oraya yazarken adonun gazına gellip ona yönedici die yalananlarada acımıyorum sözüm meclisten dışarı bu arkadaş için demiyorum onun için seviniyorum ucuz kurtulmuş.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

RQybmo.png

serrasimo da birini kurdarmış sağolsun. eğer birola uymadıysa kurtulmuştur york sierra almaktan. adama bile azar çekmişdi birol dün.extralarge seni eskiden hatırlıyorum birola uyma adam köylüye bile matik attı.köylüde bunalrı yazdııı için birolun iftirasına uğradı ama insalar namkör bu nağmuzsuz biroldan ne umuyorlarsa birlokma çıkar için karşısında bile duramıyorlar.bu adam hayırına bilgi vermez insana gerçeği herkes görsün geç olmadan.

M Çevrimdışı

mart35

Yeni Üye
27 Tem 2016
2

gree mi klima üretiyormuş birkaçyıldır sorundan başka hiçbirşey üretmiyor yazık şu insanların haline goygoycuların etkisinde kalıyor sonrada ağlıyorlar.ado denen adam vestelci den öte gidemeyen çürükçü değilmi tabiki çürük malı önerecek kafası başka birşeye basmazki ucuz cu adam.ben ona kızmıyorum bu adama inanıpta mağdur olan ve halende peşinde koşan şalyalı sümüklülere diyorum

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Bizim insanımızın kaybı doğru söyleyeni sevmemeleri.yalan konuşan ucuzçöp klima önereni çok seven bir milletiz.söyleye söyleye ağzımda tüy bitti gree ve üretimlerinden uzak durun.gree artık eski üretimi yapamıyor.işin ucunu tadını tuzunu kaçırdı.üretim sorunlu klima danbaşka hiçbirşey yaptığı yok.
Lomo üretmiş homo üretmiş farketmez diyorum. Sadece sorunlu üretime kılık değiştirtiyorlar sür piyasaya nasılsa millet keriz yer.bu kadar sorun varken biz almayın derken alanlar hiç ağlamayın hakediyorsunuz siz mağdur olmayı.

Bu gree nin birinci gazcısı birol.çünki bu sorunlu cihazları satıyor.ikinci gazcısıda belli bataklık forumda.

Arkadaşlar şunu kafanıza yazın hiçbir satıcı pazarlamacı dürüst olmaz.bu işten çıkar sağlayan birisi nasıl olurda adil olabilir dürüst olabilir.bunu anlamak hiç zor birşey değil.

Nasıl bugün herbayi kendi malınu över işte forumlardaki pazarlamacılarda aynısını yapar.sadece sizlere masum gözükebilmek için dilini çeşitlendirir göz boyar ama ana hedefi hiç değişmez.kendinizi onların yerine koyun siz ekmek yediğiniz bir markayı bir kenara bırakıpta diğerlerini yüceltirmisiniz sorun kendinize

Bu durumda bu kişilerin adil olmasını bağımsız olmasını beklemek aptallık olur kimse kusura bakmasın.sorsan adamlar bir numaralı dürüst ama yalan paçalarından akar.enayiysen yersin.ki yurdum insanı yeterkü birkaç gazlamacı olsun peşinden gider.

Adam ömrü hayatında bir klima almış atıyorum baymak.bu adam başka klima görmemiş kullanmamış tabiki kendisininki iyi olur.bilmiyorki adam klima ne görüntü varmıvar aa bu klima işte.sonrada bilgisizliğini gormez gelir orda burda över. Siz nasıl olurda buadamın iyidemesine inanır klima alırsınız.adam kendiniyakmış zaten sizde ooo iyiymiş o zaman hadi bizde yanalım der ve yanarsınız.bu hep böyle oluyor
.dost acı söyler atasözü vardır bizde bu dığruları yazıyoruz diye kötü oluyoruz.

Boşuna dememişler doğru söyleyeni dokuz koyden kovarlar atalarımız.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Gree lomo ucuzsa garantis uzunsa heman alın. Bozuk olsada bir kaç kere değiştire değiştire düzelir.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

yarrağım mbirol. len sota çabuk ayıcı domuzcu vs nickler aç o mbirolun eski nickleride aktif et,

ulen amk sanki biz kıçımızdan uyduruyoruz gree ve gree üretimi klimalrı götveren mbirol dolu belge var forumda.

sen birtane yazıyı almışsın dh den belge diye sunuyorsun. birde bişeler girmiş gibi yalanıyorsun ****** karı gibi. senin şahsi olarak kanında var olum. biz sana bişe yapamayız düzelmessin sen. ağzını kiltlesek kulağınla mikişirsin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436

belge olarak gosterdıgı paylasımı yapan kısıye Serhat6363
soktugu haıer klımayıda anlatsında bızde dınleyelım
cekırdek cola ıyıdır gıder Hıkaye

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436

Gurcan Cıkar Dılını Rengıne Bakacam

Dılının Rengı Degısmıs Lannn

Kıc Yalamaktan

Terbıyesız Herıf O klıma profosuru

Sana Haıer Soktu, Arkasına York Soktu Yanı Gree

Hala Uslanmadın Daha Ne Sokacak Merak Edıyorum  :seytan:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

gene gree üretimi sigmalara giydirmişler mbirol hırtosu neye göre sesli vs hemen aktif savunmay geçmiş.

4MbErL.png

4MbElG.png

bakınız biz hep diyoruz kalitesiz klimalr peynir gibi erir ama anlayan kim şimdi iyi bakın bu sesli diyen arkadaş daha önce yine başka bir sesli diyen arkadaşa sessiz demiş birolda hemen almış onu kullanmış. sonradan görme olduğu için.

mk1Qk8.jpg

oysaki biz daha önce bu yorumları gördük ama yazmaya gerek bile görmedik çünkü sonradan görmelik yapıp ağzımızdan salya sümük akıtmıyoruz malbulmuş mağribi gibi.

ama burada aslolan mbirolunda cebinden para çıkmadan okulda kullanan bazılarınında asla anlaymayacağı mesele gree üretimi klimalar için henüz konuşmanın ve tavsiye vermenin erken olduğudur. biz buradan gidiyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt