Göztepe-Beşiktaş :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
En iyisi Göztepe'yi küme düşürün ,hatta amatöre atın,böylece sesiniz kesilir ,unutur gidersiniz ...
Hatta en güzeli İstanbul takımlarını ayırsınlar,3 takım kendi aralarında sezon boyu oynasınlar ,hatta hatta en güzeli İstanbul ile Anadolu takımlarını tamamen ayırsınlar :)
Forumda bile 3 takım var,bizimkiler "Diğer" sekmesinde,Trabzon bile yok ,yani sevgili Sota Sota bile ayırmış İst. takımlarını,TFF ayıramadı daha :haha1

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yurt dışındaki maçları izliyorum, stadlar full dolu, şehire bakıyorum Google'dan, en fazla 50-60 bin nüfusa sahip... Dönüyorum, cennet memleketime, her şey lafta... Cennet ibaresi bile.

Ülkemizin batısında dönen dünya, yaşanılan hayat ile bizim dünyamız arasındaki farkı anlayabilmiş değilim... :saskin

Konuya dönecek olursak, Allah belamızı vermiş abi, sadece haberimiz yok. :kas

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Bünyamin gezer bile pozisyonu "büyüttürerek" bakıyor,halen pozisyonları irdeliyorlar,komedi dünyası resmen,bir pozisyon varmış,halilin,ama bünyamin gezer "o anda telefonla konuşuyordum göremedim" dedi iyimi :haha1

Bünyamin Gezer, Deniz Çoban gibi adamların hakemliğini bilmesek ne diyorlar diye oturur dinlerdim. Sahada çalamadıkları düdüğü stüdyoda öttürmeye çalışıyorlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yurt dışındaki maçları izliyorum, stadlar full dolu, şehire bakıyorum Google'dan, en fazla 50-60 bin nüfusa sahip... Dönüyorum, cennet memleketime, her şey lafta... Cennet ibaresi bile.

Ülkemizin batısında dönen dünya, yaşanılan hayat ile bizim dünyamız arasındaki farkı anlayabilmiş değilim... :saskin

Konuya dönecek olursak, Allah belamızı vermiş abi, sadece haberimiz yok. :kas
Bizim maçlarımız full dolu sevgili Domestos, yeminli olmasam bende gideceğim de :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bünyamin Gezer, Deniz Çoban gibi adamların hakemliğini bilmesek ne diyorlar diye oturur dinlerdim. Sahada çalamadıkları düdüğü stüdyoda öttürmeye çalışıyorlar.
Hiç sorma sevgili kurzawa ,top Göztepeliye gidiyor,açık belli ,ama B.G daha hakem düdüğü çalmadan "dur burada" dedi ,top ile oyuncu arası o sırada 3 metre ,hakem daha düdük çalmamış :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Git sayın büyüğüm senin yemin önceki stadla ilgilidir. Yeni stadı bir görmeye git. Gittiğin günde yanlışlıkla maça denk geldimi tamamdır:hihi
Yok ,inan değil ,yıllar önce Karşıyaka-Göztepe maçında -bende maçtaydım- bir KSK'li taraftar bıçaklanmıştı ve ölüm oldu o zaman ,işte o günden sonra asla maça gitmedim,gitmem diyede yemin ettim ,üstümde oturan bir genç var (valla adını unuttum) "abi ben seni götüreceğim" dedi ,ama gitmem.Yoksa fanatik Göz-Gözlüyümdür ,hatta bizim Wifi adı da Göztepe' dir :)

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Yok ,inan değil ,yıllar önce Karşıyaka-Göztepe maçında -bende maçtaydım- bir KSK'li taraftar bıçaklanmıştı ve ölüm oldu o zaman ,işte o günden sonra asla maça gitmedim,gitmem diyede yemin ettim ,üstümde oturan bir genç var (valla adını unuttum) "abi ben seni götüreceğim" dedi ,ama gitmem.Yoksa fanatik Göz-Gözlüyümdür ,hatta bizim Wifi adı da Göztepe' dir :)
Kötü bir tecrübe olmuş.
Yeni stadlar biraz daha medeni insanları maça çekiyor. Aslında medeni biraz yanlış oldu. Sadece insan gibi insan desek yerinde ve yeterli olur sanırım.
Yine de yeni stadla yeni bir başlangıç değerlendirilebilir.:hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt