Goldmaster ve Next cihazlara RS232 yazılım atma programları lazım ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet,hepsini kontrol ettim ,hatta propları volt çıkışlarına sabitleyip gözlemde yaptım,hani görüntü bozulunca voltajda değişiklik olacakmı dedim :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
20190501_173205.jpg
konuyla ilgili olan abilerim bu cihaz için güncelleme felan yapabilirmiyiz bide bu şifre çözebiliyomuş nasıl açabiliriz şifreli kanalları

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Next cihazda gerek kalmadı maalesef,bizim yeğene "adaptörünü değiştir "demişler,o da gitmiş kafasına göre adaptör almış,yakmış nexti,ilk çıkanlardandı, mini olandan.
Gm ise 4600 pvr olandan,bazen sinyal güzel görünüyor,bazen epey düşük oluyor ve görüntü sanki anten bozuk gibi davranıyor,fişi çıkartıp takınca anında düzeliyor,beslemede sorun yok,voltajlar stabil ,usb ile yazılım almıyor,rs232 ile atmak lazım ama yazılım atma programı yok elimde :)

ec25 bunu değiştir cihaz çalışcak

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ec25 bunu değiştir cihaz çalışcak
3.3v diyorsun yani,C25 3.3 te,ama sanki sorun beslemede değil gibi,en azından görüntü bozulduğunda voltajlarda aşırı oynama olur ,iki ölçü aletini de bağlayıp denedim,zaten 3.3 ,5 ve 19 volt veriyor,yazılım atılsa düzelir ,çünkü usb yazılım atılmıyor :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
elektrik veriyor ama çıkar onu yeni takmadan dene bakalım

HggRpg.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sırasıyla EC11 EC3 EC20 bunları degiştir çalışması lazım olmazsa sonra 100 mh bobibinin öünde smd sarı renkli kutupsuz kondansatör değiştir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
digiulama digiulama ;
Bir arkdaştan haber bekliyorum ,alıcının ana kartı için :ok
Bunun işlemcisi ali sanırım,sökmedim soğutucuyu,saçma sapan internet olayı var ama sanırım ip tv yok bunda,bu cihazın flash+yazılmı değişirmi :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
değişir elime cok güzel yazılımlar geldi elimde şuan 23 cihaz var flash değiştircem geant atcam birine

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
değişir elime cok güzel yazılımlar geldi elimde şuan 23 cihaz var flash değiştircem geant atcam birine
Şifreli yazma öyle, birde serverden çözmeyeyim yazdıklarını :) ,geant ne,bu 4600 pvr işlemciyle ne yapılabilir,iptv olayı olurmu,gerçi bakayım arkadaştakinde ne varmış önce,benim alıcıya uyarmı,kart sağlammı,bir göreyim :)
sen bana birşeyler atacaktın postayla , unuttunmu :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt