GEARBEST Xiaomi ile Türkiye' de

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
OHOHOOOOOOOO :clap:clap2 A Ado VE albanez albanez üstadlar burada televizyon da var, hemen bir öngörünüzü almak isterim.:hoba1:kop

Yanlış alarm, tv xaomi FHD imiş, darısı 4k ya, yinede ben bir bakayım

Son düzenleme:

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Amazondan önce olacağını söylüyorlar. gününü bilemiyeceğim
Oh oh maşallah, projektör, tv box, tv, ne ararsan var, işler kızışacak desene, bir de amazon gelirse, tadından yenmeyecek. Amazon için tarihi Temmuz diye tahmin ediyorum, bir yerde okumuştum sanki :))

Bu sitenin ara ara kuponları oluyor, hatırlatmak isterim. Fiyatlar türk lirası şuan.

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Çok sevindim şimdi haberi okudum, bunlar güzel gelişmeler, hem çin, hem abd dünya devleri, ülkemizde satış yapacaklar. Tabi bedava değil, fakat bu işin bize yarayacağı kesin:clap2:kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Abi vergi yine ucuz ürünler için çok birşey değil ama kurdan dolayı çok basit ürünler bile istenmeyen fiyat düzeyine çıkmış.
Veresim gelmiyor, sorun orada aslında. :bilmiyom

Hocam zaten işin bok tarafı da bu,Kur lar felaket oldu,oradan almak artık intihar gibi yaw
Böyle devam ederse bu işin sonu Karakolluk!

Bu döviz ve akaryakıt fiyatı çok insanı yakacaktır:hayir

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
İyi de Beyler,herifler biz de dövizin en boktan zamanını buldular yaw!
Gel de bu Kurlarla mal al Çin linden!

Ancak bazı malları hala çok ucuz olabilir iyi araştırın balıklama atlamayın malın üstüne!

Gümrük filan bunlar hikaye,geçin bunlara takılmayın şimdi

Dolar 2,5 kağıda inmeli!

Çin li de bu arada zengin oldukça iyice uyanık olmaya başladı!

Ben 1984 den beri bu herifleri çok iyi tanırım,o zaman bunların katalogları gelirdi ve
fiyatlar çok komik idi yaw! çok uzun yıllar bu şekilde sattılar ve 2000 den sonra fiyatları
yükselmeye başladı ama son 2/3 yıldır iyice yükseldi! çoğu malın zaten perakende alımlar da hiç bir
cazibesi bile kalmadı!

Dolayısıyla alacağınız malın fiyatını iyice araştırın,değermi-değmezmi ona göre karar verin!
Aynen balıklama atlamayın ucuz diye!

Bu herifler ayrıca "üretici" değildir!!!! dalgaya filan düşmayin sakın!

Müthiş bir tegah kurmuşlar ve süper de iş yapıyorlar;"tezgah" demem ise bizim amiyane tabir deki
çakallık işleri gibi de değildir!

Çin den malları toplayıp;az bir komisyon/kar v.s koyarak satıyorlar,bu iş Çin de daha çok fabrikaların
(ana üreticilerin) işine yarıyor,mal satmak için veya bir sürü insanlarla muhatap olmak yerine veriyorlar
bunlara kafaları rahat ediyor!

Ali,Bang,Gear,Geek en büyükleri dir,ilk büyük Ali idi ama artık Ali yi takan bile yok!
Hatta en ucuzcu Ali iken şimdi pahalı bu çakallar!

TÜRK personel vardır artık! ama bana göre hikaye den adamlar bunlar,pek bir boka yaramıyorlar!
Ya da kimileri gelip burada Türkçe öğrenmişler ve Türkçe cevap veriyorlar ama bunlar hepten kötü!

"Garanti" konusu tam bu muamma!! bana göre yok sizi bilemem gari,yani mal bozuldumu kaldır at!

Muhatap(birinci el den) zaten olmaz!!! haybeci tiplerle muhatap olursunuz!

Çözüm ise,keyiflerine kalıyor! ben geçen sene Ali ile kavga ettim(belli bir üslup-saygı çerçevesin de)
herifler daha sonra hesabımı pasif ettiler,ufaktan şutladılar yani,"kaç yıl ceza yedim" bilmiyorum,sordum
cevap yok! şu anda 1 yılı geçti hesabım pasif dir!

Biraz cart-curt ederseniz ya şutlanırsınız ya hesabınız kısıtlanır(benim gibi) böyle "adi adamlar" bunlar
bunu da kasıtlı yazıyorum "adi" diye! herifler keriz istiyorlar Türkçesiyle

Hem malımı göndermediler;daha doğrusu mal gönderildi ama ya kayboldu ya çalındı;elime geçmedi,paramı da
iade ettiler ama mal gönderim tarihi 60gün,önce bunu bekledim+12 günde paramın iadesi sürdü!

O arada yazdıklarımı da sanırım beğenmedi bu adiler;hesabımı pasif hale getirdiler! iyi de çakal herif senin artık bir sürü
alternatifin var ve bende onlar dan alıyorum üstelik sen den daha da ucuz:mutlu

Şimdi 12 gündür Gearbest ile de sorunlu bir durum için "muhabbet" halindeyim,cevap bekliyorum daha doğrusu sonuç
bekliyorum!

Kısaca bunların gelmesi v.s deyip de gelin-güvey olmayın;uluslararası arena da herifler için bir dünya şikayetler vardır
Ali en başta geliyor,hatta Ali nin TR şikayet bölümü bile var ama heriflerin açıkçası hiç umurların da bile değildir!

NOT;Birde bunların bazı çakalları vardır,yabancı forumlar da iş tutan! fake girip normal bir kullanıcı gibi davranıp
mal satıyorlar!! Freaktab böyledir örneğin!
Herifler tam teşekkül yaw

TR de ise DH bunların hedefi dir! yakında bunların çakalları orada baş gösterecektir!

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
İyi de Beyler,herifler biz de dövizin en boktan zamanını buldular yaw!
Gel de bu Kurlarla mal al Çin linden!

Ancak bazı malları hala çok ucuz olabilir iyi araştırın balıklama atlamayın malın üstüne!

Gümrük filan bunlar hikaye,geçin bunlara takılmayın şimdi

Dolar 2,5 kağıda inmeli!

Çin li de bu arada zengin oldukça iyice uyanık olmaya başladı!

Ben 1984 den beri bu herifleri çok iyi tanırım,o zaman bunların katalogları gelirdi ve
fiyatlar çok komik idi yaw! çok uzun yıllar bu şekilde sattılar ve 2000 den sonra fiyatları
yükselmeye başladı ama son 2/3 yıldır iyice yükseldi! çoğu malın zaten perakende alımlar da hiç bir
cazibesi bile kalmadı!

Dolayısıyla alacağınız malın fiyatını iyice araştırın,değermi-değmezmi ona göre karar verin!
Aynen balıklama atlamayın ucuz diye!

Bu herifler ayrıca "üretici" değildir!!!! dalgaya filan düşmayin sakın!

Müthiş bir tegah kurmuşlar ve süper de iş yapıyorlar;"tezgah" demem ise bizim amiyane tabir deki
çakallık işleri gibi de değildir!

Çin den malları toplayıp;az bir komisyon/kar v.s koyarak satıyorlar,bu iş Çin de daha çok fabrikaların
(ana üreticilerin) işine yarıyor,mal satmak için veya bir sürü insanlarla muhatap olmak yerine veriyorlar
bunlara kafaları rahat ediyor!

Ali,Bang,Gear,Geek en büyükleri dir,ilk büyük Ali idi ama artık Ali yi takan bile yok!
Hatta en ucuzcu Ali iken şimdi pahalı bu çakallar!

TÜRK personel vardır artık! ama bana göre hikaye den adamlar bunlar,pek bir boka yaramıyorlar!
Ya da kimileri gelip burada Türkçe öğrenmişler ve Türkçe cevap veriyorlar ama bunlar hepten kötü!

"Garanti" konusu tam bu muamma!! bana göre yok sizi bilemem gari,yani mal bozuldumu kaldır at!

Muhatap(birinci el den) zaten olmaz!!! haybeci tiplerle muhatap olursunuz!

Çözüm ise,keyiflerine kalıyor! ben geçen sene Ali ile kavga ettim(belli bir üslup-saygı çerçevesin de)
herifler daha sonra hesabımı pasif ettiler,ufaktan şutladılar yani,"kaç yıl ceza yedim" bilmiyorum,sordum
cevap yok! şu anda 1 yılı geçti hesabım pasif dir!

Biraz cart-curt ederseniz ya şutlanırsınız ya hesabınız kısıtlanır(benim gibi) böyle "adi adamlar" bunlar
bunu da kasıtlı yazıyorum "adi" diye! herifler keriz istiyorlar Türkçesiyle

Hem malımı göndermediler;daha doğrusu mal gönderildi ama ya kayboldu ya çalındı;elime geçmedi,paramı da
iade ettiler ama mal gönderim tarihi 60gün,önce bunu bekledim+12 günde paramın iadesi sürdü!

O arada yazdıklarımı da sanırım beğenmedi bu adiler;hesabımı pasif hale getirdiler! iyi de çakal herif senin artık bir sürü
alternatifin var ve bende onlar dan alıyorum üstelik sen den daha da ucuz:mutlu

Şimdi 12 gündür Gearbest ile de sorunlu bir durum için "muhabbet" halindeyim,cevap bekliyorum daha doğrusu sonuç
bekliyorum!

Kısaca bunların gelmesi v.s deyip de gelin-güvey olmayın;uluslararası arena da herifler için bir dünya şikayetler vardır
Ali en başta geliyor,hatta Ali nin TR şikayet bölümü bile var ama heriflerin açıkçası hiç umurların da bile değildir!

NOT;Birde bunların bazı çakalları vardır,yabancı forumlar da iş tutan! fake girip normal bir kullanıcı gibi davranıp
mal satıyorlar!! Freaktab böyledir örneğin!
Herifler tam teşekkül yaw

TR de ise DH bunların hedefi dir! yakında bunların çakalları orada baş gösterecektir!

Abi ben amazoncuyum. Bunlar fındık fıstık:hoba1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Tarihe Not Düşün
Gearbest Bu Sekilde Saldirgan Strateji Uygulama Devam Eder
Turk Firmalarininda Mallarini Aracilik Yapip Satmaya Baslarsa

Hepsiburada Gittigidiyor N11 Ruhuna Fatiha Okutur. :haha

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Bakın bende şunu yazayım o zaman bu heriflerin gözleri acaip kara dır,bizler hikayeyiz bu konuda!
Ayrıca herifler de para da acaip "mok" gibi;netice de parayla aşıyorlar hemen her bir şeyi!

Yaw herifler paraları koyacak yer bulamıyorlar artık!

Amerikan firması WalMart tek başına yaklaşık $ 150 milyarlık mal çekiyor Çin den!
Mr.Trump bile isyan etti yaw:haha1
WalMart ı bilen bilir %99,9 ÇİN malı satıyor USA da ki mağazalarında herifler dünya devi oldular yaw:mutlu

Koreli ve Çinli;adamı bitirirler,kimse önlerin de duramaz! ayrıca DEVLET arkalarında dır!

Bakın Kore/Çin de götür adam gibi bir projeyi;devlet sana "sıfır faiz" ve çok uzun vadeli para veriyor!
Samsung/LGE nasıl bu hale geldiler! ben o zaman içlerindeydim,devlet korkunç destekliyor!
hatta bu heriflerin bazı salaklıkları yüzünden Dava edilip,kaybediyorlar(özellikle SHARP a karşı)
devlet şak diye ödüyor tazminatlarını! sıfır faiz/uzun geri ödemeli veya duruma göre geri ödeme bile yok!
Bu herifler Davalara bile katılmıyor yaw! Korelinin umurunda bile değil ki!

Çin devleti "Komünist sistem" güyya!!!

Herif en liberal devlet den bile daha liberal! girişimciye yolu açmış,her pazara bir şekilde zorlayarak veya kapıyı
kırarak giriyor bu uyanıklar!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt