Galatasaray Lazio Maçı

Galatasaray Lazio Maçı Kim Kazanır

• Galatasaray

Oy: 5 31.3%
  • Lazio

Oy: 5 31.3%
  • Beraberlik

Oy: 6 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Valla ilk yarı çok sıkıcı bir maç oldu, bizim takımda yaslanmış iyice geriye önce yemeyeyim diyo tabi, beraberlik işimize yarıyor. Fatih hoca ileri çıkın basın demesine rağmen, bizim oyuncular artık piskolojik midir nedir geride bekliyor. İkinci yarı Moruthan ve Cicaldau girerse daha etkili olabiliriz.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İlk yarı 0-0 bittie
Görüşlerimi paylaşayım. Galatasaray'ın gol atabilmesi için baskı yapması gerekiyor. Oyun kurucumuz yok, uzun toplarla zor gol atarız. Rakibin arkasına saklanıp gol atmak zordur ama Kerem bunu başaracak diye düşünüyorum. Onu ileride tutmak ve bolca topla buluşturmak gerekiyor.

Babel vasat altı futbol oynuyor, 90 dakika oyuncusu değildir. Oyuna sonradan dahil olup gol atabilecek potansiyeli vardır. Ama böyle maçlarda ilk 11de başlaması bana göre yanlış.

Taylan'a gelirsek bu çocukta bir sorun var. Büyük maçlarda eli ayağına dolanıyor çok hata yapıyor onun yüzünden gol yiyeceğiz gibi görünüyor. Geçen maçta yaptığı hata yüzünden gol etmiştik. Yine de yeriz.

Defansta şuana kadar büyük hatalar göremedim, aslında hatasız değiller hataları var ama oyun içi olağan şeyler bunlar. Öncelikle defans çıkamıyor, ve sürekli topu Muslera'ya atıyorlar. Bu geri paslar sorun çıkarır. Muslera'yı hem yorar hem zora sakarsın vurun gitsin. Geri dönmeyin

Topla en fazla buluşan oyuncumuz Muslera oldu bu hiç doğru değil. Kerem şuana kadar ortaya bir şey koyamadı, çok az topla buluştu ama yapabileceği şeyler vardı. 7 kişinin arasına girmişsin eyvallah ama arkadaşın gelmişken topu ayağında tutmak yerine pas vermelisin. Onun dışında pek bir sorun yoktu.

İlk yarı için bunlar normal şeyler, sonuçta deplasmandayız, maçı okudum diye düşünüyorum. Bana göre 2-1 yeneceğiz. Gollerin dakikası 67'de gelecek 70'de onlar atacak, 82 biz atacağız. Ben öyle düşünüyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
S11210-010111.jpg

Beklediğim gibi maç berabere bitti, Fatih hoca iyi kitledi maçı ve istediğini aldı. Galatasaray play off oynamadan son 16 da artık. İnşallah orayıda geçer. Bir UEFA kupası daha neden olmasın, lig gitti zaten bence bütün ağırlığı Avrupa ligine vermeliler.

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Maçı izleyemedim beraberlikle döneceklerini hiç beklemiyordum bu sene Galatasaray Türk takımlarının Avrupada ki köy takımlarına bile yenilme şanssızlığını kırmış görünüyor bu işin sonu umarım kupayla biter ?

A Çevrimdışı

atoprak 

Aktif Üye
13 Kas 2018
184
43
Helal olsun .. bu takım ne yapılması gerekiyorsa yapıyor gerçekten ... deplasmanda yenilmiyor, kendi sahasında kazanıyor...
Gayet zor bir gruptan, yenilgisiz, lider olarak çıktık.

Yalnız Avrupa maçaları ile, süperlig maçlarındaki konsantrasyonun uzaktan yakında alakası yok... lig gitti. ama belki bu genç ve ağırlıklı olarak yabancılardan kurulu ekibin aklı Avrupa da olduğundandır...

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Maçlar bile tat vermiyor artık memlekette. Galatasarayliyim bakasım gelmedi, fener gs maçında bile sıkılıyorum artık ki eskiden 1 ay öncesinden geri sayım başlardı böyle maçlarda. Futbolda bitti sanki

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Sıkıcı bir maç oldu.İstediğimizi aldık ama oynanan futboldan kimse memnun olmadı.Fenerden galibiyet bekliyordum beni yanılttı.En azından bu grupta kendi sahasındaki son maçını galibiyetle bitirmesini beklerdim.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt