Galatasaray Lazio Maçı

Galatasaray Lazio Maçı Kim Kazanır

• Galatasaray

Oy: 5 31.3%
  • Lazio

Oy: 5 31.3%
  • Beraberlik

Oy: 6 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben beraberlik verecektim seçeneklerde yoktu ekledim ?
Ahah eline sağlık. Maçtan sonra adem abi canlı yayın açıp maç hakkında yorumlarda bulunuyormuş analizlerini falan söylüyormuş görüşlerini falan :deli1:clap:haha:yeah
Hayali bile güzel siteye farklı bir proje gelmiş olur

Tavsiye Forum Spor veya
Tavsiye Spor :hih1:yeah
Ne dersin A Adem Helvacı böyle bir etkinlik olur mu Sota Sota alt yapı müsait misin acaba

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Ahah eline sağlık. Maçtan sonra adem abi canlı yayın açıp maç hakkında yorumlarda bulunuyormuş analizlerini falan söylüyormuş görüşlerini falan :deli1:clap:haha:yeah

Tavsiye Forum Spor veya
Ne dersin A Adem Helvacı böyle bir etkinlik olur mu Sota Sota alt yapı müsait misin acaba
Yalnız Adem abinin futbolla pek alakası yok, hatta hiç yok diyebiliriz ?

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O değil de maç taa 23:00 daymış yaa, o kadar geç saatte maç mı olur ?
Fenerbahçe'ninde maçı var onu da izleyip destek vereceğim ülkenin puana ihtiyacı var. Ne kadar koyu bir Galatasaray'lı olsamda. Avrupa'da tüm Türk takımlarına destek olunmalı :cak
Fenerbahçe'nin maçı saat 20.45

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Fenerbahçe'ninde maçı var onu da izleyip destek vereceğim ülkenin puana ihtiyacı var. Ne kadar koyu bir Galatasaray'lı olsamda. Avrupa'da tüm Türk takımlarına destek olunmalı :cak
Fenerbahçe'nin maçı saat 20.45
Evet yaa Fener'de kazansa iyi olacak ülke puanı için, futbol olarak resmen çöküşteyiz Avrupa'da. Hele Beşiktaş'ın hiç puan alamaması olacak iş değil. Gs maçını kesin izlicemde Fb maçınıda izlerim belki ?

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet yaa Fener'de kazansa iyi olacak ülke puanı için, futbol olarak resmen çöküşteyiz Avrupa'da. Hele Beşiktaş'ın hiç puan alamaması olacak iş değil. Gs maçını kesin izlicemde Fb maçınıda izlerim belki ?
Beşiktaş 0 çekip geldi, sağlam rezil olduk Avrupa'ya umarım Galatasaray ve Fenerbahçe başarılı olur

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Beşiktaş 0 çekip geldi, sağlam rezil olduk Avrupa'ya umarım Galatasaray ve Fenerbahçe başarılı olur
Galatasaray beraberlik bile alsa direkt son 16 ya kalıyor çok büyük avantaj, ama yenilirse CL den gelenlerle play off oynayacak o kötü. Umarım iyi bir sonuç alır. Fenerbahçe'de biraz önem verse bu Konferans ligimidir nedir onu kazanabilir. Zayıf takımlar var sanırım orada tam bilmiyorumda.

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Galatasaray beraberlik bile alsa direkt son 16 ya kalıyor çok büyük avantaj, ama yenilirse CL den gelenlerle play off oynayacak o kötü. Umarım iyi bir sonuç alır. Fenerbahçe'de biraz önem verse bu Konferans ligimidir nedir onu kazanabilir. Zayıf takımlar var sanırım orada taö bilmiyorumda.
Fenerbahçe bu sezon Avrupa ile ilgili bi aksiyon alacağını sanmıyorum. Bu sezonu 2.3 olarak atlatıp seneye lige asılacaklar diye düşünüyorum.

Bakmayın siz konferans ligi kazanır diyorlar ama zor. Yabancı ülkenin köy takımları bile bizim takımlardan daha iyi, disiplin, taktik vs her şey var ben böyle düşünüyorum açıkçası.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Tavsiye Forum Spor veya
Benim futbol ile ilgili yapacağım tek yorum ''Naaabıyo bu manyaklar beyaaaa :alala'' olur
Zira futboldan ancak o kadar anlarım :kiskis

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Ben de berabere biter diye tahmin ediyorum,keşke galip gelebilsek ama çok zor.Lazio da liderlik için oynayacak,bu yüzden maç çekişmeli geçecek.Galatasaray'lı olmama rağmen Avrupa kupalarında mücadele eden tüm takımlarımızı destekliyorum ve maçlarını izliyorum.Akşamki maçları da izlemeye çalışacağım ve iki takımımıza da başarılar diliyorum. :clap2 ??

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gönül isterki GS alsın ama lazio alır diyorum :fiskos

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Maç başladı başarılar Galatasaray'ım ?❤️
Başarılar Cimbombom ?❤️

Vurduğumuz Gol Olsun!
Onların vurdukları Ofsayt Olsun!

Hakem daha başlatmadı neyi bekliyor bu salak