Funcam 1.32 vision pro+ download

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Evet ,sonunda funcam 1.32 piyasada :)
Yükledim ama test edemedim ,çünkü benim funcam süresi doldu ,doların düşmesini bekliyorum satın almak için :hihi
Youtube süper ,eğer bağlantı olmazsa web bağlantısı yapıyor ,dosya RS232 ile atılacak , özellikle flash değiştirenler mutlaka denemeli ,ancak beni kıskandıracak yorumlar yapılmamalı ,malum benim funcam bitti çünkü :)

funcam132-11.jpg

funcam132-12.jpg

funcam132-13.jpg

funcam132-14.jpg

funcam132-15.jpg

Veeee,işte funcam 1.32 RS232 ile atılacak :

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
Yazılımı Yükledim flash eresaall yaparak. Bendeki uydular astra 19.hotbird13 ve eutelsat 16 var bunlarda deneyebiliyorum ancak. Turksat hariç tabiki. Kanal geçişleri baya hızlı geldi bana. Ama funcam 131 den fark yok gibi. Sadece astra 19 uydusunu tarattım. 16 yı tarıyor şimdi oraya da bakıcam birazdan. Yeni kanal var mı diye.donma takılma sıfır 19 da. Gerçi fucamı iki senedir kullanıyorum ilk günden beri öyle (8 mb flash la). Bakalım diğer uyduları yüklüyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Yazılımı Yükledim flash eresaall yaparak. Bendeki uydular astra 19.hotbird13 ve eutelsat 16 var bunlarda deneyebiliyorum ancak. Turksat hariç tabiki. Kanal geçişleri baya hızlı geldi bana. Ama funcam 131 den fark yok gibi. Sadece astra 19 uydusunu tarattım. 16 yı tarıyor şimdi oraya da bakıcam birazdan. Yeni kanal var mı diye.donma takılma sıfır 19 da. Gerçi fucamı iki senedir kullanıyorum ilk günden beri öyle (8 mb flash la). Bakalım diğer uyduları yüklüyorum.
Teşekkür ederim ,eline sağlık ama beni kıskandırmak için her şeyi deniyorsun bak karışmam :haha1 <--- Şaka tabii ki son cümle :ok
Motor olsa da hispasatı denesen :)
Türksatta da dene ama kanal isiimleri verme sakın ,yani kısaltmasını dahi verme ,bak bakalım Türksatta bazılarını açacak mı :)

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
600HD donanımda baya hızlı çalışıyor, youtube da çok iyi olmuş. Yeni funcam daha stabil çalışıyor, 1.31 film seyrederken baya donmalıydı. Benim en çok hoşuma giden tarafı elimdeki cihazın bir markaya bağlı olmayıp özgür oduğunu görmek keyif veriyor. Atıyorsun programı a markalı model değiştiriyorsun b markalı model.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
600HD donanımda baya hızlı çalışıyor, youtube da çok iyi olmuş. Yeni funcam daha stabil çalışıyor, 1.31 film seyrederken baya donmalıydı. Benim en çok hoşuma giden tarafı elimdeki cihazın bir markaya bağlı olmayıp özgür oduğunu görmek keyif veriyor. Atıyorsun programı a markalı model değiştiriyorsun b markalı model.
Ayne katılıyorum ,neredeyse tüm 6605s yazılımlarını gördüm ,hintlisinden tut ,araplara kadar ,hatta bizde satılan ve aynı kart olmasına rağmen pikoya göre epey de pahalı satılan markaları da gördüm yazılımlar ile :)

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
teraspy autam merhaba,
Bu yazılım kamasonic 11507 olurmu üzerindeki mevcut yazılımın üzerinemi atılıyor bilemedim ...Yada hangi cihazlara atılır...

S Çevrimdışı

satman1 

Yeni Üye
8 Haz 2020
3
41
botech 600hd 4mb flash olurmu acaba.yoksa flash değişmimi lazım
birde 1.31 den bir farkı varmı

1.31 de açık olan paketler(kendim test ettim)
csat ve movistar,hd+,sky de(bazı kanaları) 19 derece
polsat-cyrfa+,adultlar,rai,srg,absat(3 kanal var) 13 derece
antiksat ve orange paketi -16 derece
meo ve nos paketi -30w batı

23 derece yarın deneyeceğim
hellassat yarın deneyeceğim
thor uydusu sabah baktım yoktu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
botech 600hd 4mb flash olurmu acaba.yoksa flash değişmimi lazım
birde 1.31 den bir farkı varmı

1.31 de açık olan paketler(kendim test ettim)
csat ve movistar,hd+,sky de(bazı kanaları) 19 derece
polsat-cyrfa+,adultlar,rai,srg,absat(3 kanal var) 13 derece
antiksat ve orange paketi -16 derece
meo ve nos paketi -30w batı

23 derece yarın deneyeceğim
hellassat yarın deneyeceğim
thor uydusu sabah baktım yoktu
Flash değişirse hemen hemen tüm diğer cihaz yazılımlarını denersin :ok ,ben mesela şu an vision fun pro+ kullanıyorum funcam1.32
Thor 0.8 olan mı acaba :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Thor uydusundaki powervular açılıyor,diğerleri açılmıyor ,bende motor var ama çanak ufak 90 lık 30 west alınamıyor bununla,bir de tam 90 derece değil demir ,bazı uydular kuşak dışında kalıyor ,düzeltmedim bende ,sadece 30w yok :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri