Forumun Delisiydi Gerisi Oldu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu ara bu arıza üyeler fazla gelmeye başladı .
Hep ben yokken geliyorlar kestaneyi çizdirip gitmiş:haha

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sonraki mesajları ne derece salakça ise, ilk mesajı da öyle idi dostlar.
Dijitsu tv ile ilgili başlık açıp içinde zırvalamış işte ergen öncezi zekâ.
Ya hocam bu ergenleri foruma almamak için neden zeka testi geliştirmiyor Sota Sota basit bir şekilde zeka testi yapılmalı diye düşünüyorum ben. IQ testi sanal zeka. Yok mu böyle siteler herkesi almayacak zeki insanları alacak :cool çok hayalperestim herhalde

Kayıt olurken bazı aşamalardan geçerek alınsın. Sanal zeka testi uygulaması
IQ testi
Adep haya testleri :cay

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Olayı kaçırdım, kim ne demiş ne olmuş, yakalayın kacmasinn?
Yakalamak ne kelime, Yaka paça attık forumdan dışarı :kiskis

Aklıma geldi dur hocam yazayım.

Letgoda bir ürünü satışa çıkardım ve 4000tl fiyat belirledim. Ben Pazarlık mazarlık zımbırtılarını sevmediğim için 4500 yazıp 4000e bırakacağıma (Bizde var böyle sivrizekalı tipler, bu huyları yüzündne ürünü daha pahalıya satın alanlar çok) direkt olarak ürünün satış fiyatını yazdım ve açıklamalara da ekledim PAZARLIK YOK diye.

Yine bizim insanımızın okuma yazması olup da görüp algılaması olmadığını bildiğim için altına not yazdım dedim ki 4000tl lik ürüne ''2000 vereyim'' diyenlerin kalbini kırarım peşin peşin belirteyim.

Abi ilanı yayınladım 2 saat sonra bir mesaj.

''2000 uyar mı?''

Dedim ki ''Bak kardeş, Yedi sülalene küfür etmek benim için sorun değil lakin açıklamaları okumamış olabilirsin diye yazıyorum, Letgoda ürün alacaksanız önce açıklamaları okuyun''

Diyeceğim o ki Bizim burada deli andığın an yerden taşı kapıp hazırlayacaksın kafasına geçirmek için.

Geri
Üst Alt