Forumu Bırakıyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende diyorum neden anlaşamıyoruz, iyimi :haha1

GC3B6ztepe.png
Abi bizde fanatizm yok. ''Göööz göööz göztepeeeeee'' diye de slogan atarız icabında :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Abi bizde fanatizm yok. ''Göööz göööz göztepeeeeee'' diye de slogan atarız icabında :kiskis
:)
Beni sorma,laptop masamda ve koltuğumda bile flamalarım vardır,ama uzun yıllar maçlarına gitmiyorum,yeğenler fanatik "nerden kaptılar göztepeyi" diye bana soruyorlar anaları babaları,bende "onlar kimin yeğeneni be" derim hepi,bu arada göztepe dışında hiçbir klübü tutmam sadece avrupa maçlarında desteklerim, o kadar :ok

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
A Ado Adem Abi, böyle modeli modeline tam isim yazıp İstanbul Türkçesi'yle Bilal'e anlatır gibi anlatıp amme hizmeti yaptığın için çok yanlış yapıyorsun, ülkenin youtube erişim kitlesine fazla değer veriyorsun bence.

bunun yerine tv inceleme videolarının başına çatıdan parende ile atlayıp ölmeme çelınç, prize parmak sokan kayınçoma gülmeme çelınç falan yazarsan daha çok insanın dikkatini çekersin, bir düşün derim. :hihi

youtube çöplüğünde video içeriğinin emeği ve değeri ile izlenme/abone sayısı arasında tuhaf bir ters orantı var, hakikaten enteresan şeyler dönüyor özellikle bizim ülkede. birde youtuber zeka seviyesi ve kazançları düşünüldüğünde bu ülkede donanımlı ve işin ehli olmanın hiçbir mecrada hiçbir kıymeti olmadığını görünce üzülüyor insan.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
newrophat newrophat kolay tüketim bunun nedeni hocam. Yarım saat teknik şeylerle boğulmaktansa, hazır lop kolayca olanı tercih ediyor. :sirit

tiktok videosu çeken dayılar teyzelerde hazırcı mı oluyor o zaman :cigara

bak aklıma geldi ürperdim yine, koca koca adamların kadınların videoları gözümün önünde şu anda. birisi kimin kocası buuuu diyor diğeri adamın dibisin evin direğisin babaaa babaaa diye bağırıyor, ne güzel unutmuştum bir daha sosyal mecralar hakkında konuşmayacağım :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
tiktok videosu çeken dayılar teyzelerde hazırcı mı oluyor o zaman :cigara

bak aklıma geldi ürperdim yine, koca koca adamların kadınların videoları gözümün önünde şu anda. birisi kimin kocası buuuu diyor diğeri adamın dibisin evin direğisin babaaa babaaa diye bağırıyor, ne güzel unutmuştum bir daha sosyal mecralar hakkında konuşmayacağım :hihi

Onlar da mevcut potansiyeli sömürmenin derdinde hocam. :sirit

E Çevrimdışı

ender kartal

Yeni Üye
24 May 2019
3
64
adem bey
bir televizyon
alacağım
ama
hiç bir televizyon
deneyımım
yok
bana yardımcı olursanız memun olrum
ismim orhan
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

adem bey
bir televizyon
alacağım
ama
hiç bir televizyon
deneyımım
yok
ismim orhan

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
adem bey
bir televizyon
alacağım
ama
hiç bir televizyon
deneyımım
yok
ismim orhan
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

M Çevrimdışı

Memory42

Yeni Üye
16 Nis 2019
44
35
Abicim valla ilk gördüğümde ne oluyor yahu dedim :) Çok şükür aslı çıkmadı tabiki zengin olman dışında :) Düğünümde 65' tv hediye edersin artık ??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri