Forum Yetki İadesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Böylesine insanlara her konuda yardımcı ve örnek bir kişinin yetkisinin alınmasının aksine bence en yüksek yetki ve ünvanın verilmesi gerekir.Hatasız kul olmaz,herkes hata yapabilir.Önemli olan hatasını anlayıp,özürünü dileyen kişiyi affetmek en büyük erdemlerden biridir.Selam ve saygılarla. :ok :bye

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dostlar en samimi duygularımla bunun bir alınganlık olmadığını bir kere daha ifade etmek istiyorum.

Anlatmaya çalıştığım hususun ne olduğunun aslında sizler de farkındasınız. Yıllardır şu foruma bizler ile birlikte gönül veren ve gönül verdiği yolda en ufak bir karşılık beklemeden katkı sunan tüm dostlar nasıl sadece SEVGİ üzerine katkı sunmaya devam ediyorlar ise biz de aynı şekilde ilerleyebiliriz anlamında bir talepti bu.

1-2 saat önce sevgili Aragorn Aragorn ile telefonla görüştük ki bu gün çok geç kalktım (saat 16:00 dolaylarında ben yeni kalktım, haftasonu sınavım var, malum sosyolojiye giriş dersinden sıfırı çektik geçen sınav, ona odaklandım biraz.) sohbet esnasında bazı konuların yanlış anlaşıldığının farkına vardık ki burada en öncelikli oryaya çıkan husus, benim sizlere daha önce defalarca belirttiğim üzere forum düzeni ve ilerleyiş hakkında bütün yük ve karar alma olgusu sevgili Ahmetin üstünde yani o sebeple ben kimde ne yetki var, kim nereyi görüyor görmüyor bunlara çok hakim değilim. Gayet makul şekilde katkı sunmak isteyen bir dostumuzun ''Diğerlerinin de gördüğü'' yeri onun da görebilmesini yazmıştım olay bu idi.

Yani ben bir şey istedim de olmadı da, ben de alınganlık yaptım ''Küstüm oynamıyorum'' gibi bir durum yok ortada. İlk mesajda belirttim yine belirtiyorum. Yazmak için yetki almadım, yetki aldım diye de yazmıyorum. Yazıyorsam tek sebebi aramızdaki bağ. O kadar.

Yaşanan tatsız gelişmeler neticesi ise bu rütbe ve yetki meselesinin yeniden değerlendirilmesi gerektiği bana göre ortada.

Sonuç olarak Rütbeli rütbesiz, Yekili yetkisiz her şekilde benim yerim de tavrım da belli. İşimize bakmaya devam ediyoruz. Şu sosyolojinin kafasını kırayım aynı tempoda devam :ok

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Adem abi iyi hoş diyorsunda. Forum geleneğinde yetki olayları olmasa burasını idare edemezsiniz. Ne kadar nezih ne kadar güzel bir ortam olduğunu yıllardır söylüyorum. Ama ortada belli başlı kurallar olmasa ve bir kavram olmasa doğru olacağına inanmıyorum..

Aile ortamı olmak güzel, amma lakin aile olduğun zamanda belirli bir kademe ve kıdem olayı vardır.
Yoksa bu işin sonu hayırlı olmaz.
Kantarın topuzu misali.

Aile ortamı demek, alt-üst yok demek değil ki. Onda bile bir hiyerarşik sistem vardır.
Forum geleceğinin olmazsa olmazı alt/üst ilişkisidir. Yetki yoksa sistem düzen olmaz
Burada zaten en minimel düzeyde yetki olayı var.
Zaten %98 herkes neyin ne olduğunu biliyor.

Sota Sota yetki olayı ve anlayışına saygım sonsuz. Ben yetkinin önemli olduğuna inanıyorum.
Zaten herkes senin "yetki" gayende olmadığını biliyor. Senin yetkin olmasa bile bizim büyüğümüz abimizsin. Sorun bence : ortak paydaşların oturup kendi aralarında konuşmaması. Ben buna yoruyorum..

Umarım, meramı mı düzgün anlatmışımdır. Bu forumda yetkilerin ve ünvanların olması bir ifade etmese bile gerekli ve önemli unsurdur bunlar. Saygılarımla. Yetkilerinin kesinlikle durması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü; bu forumda bilginin, ve işleyişin sağlanması adına senin yetkili olman gerekiyor abi.

İnsanların ne dediğine bakmaksızın düzeni tesis etmek için bu gereklidir, saygılarımla..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,623
Herkes neyi iyi yapıyorsa onu yapmaya devam.
(herkes kalktığı yere bi otursun)
Sonrada dağılın bakım :sopa1
Yaklaşık üç haftadır rahatsızdım fizik tedavi görüyordum foruma da pek online olamıyordum konulara da pek hakim değilim yeni yeni bazı konuları okumaya başladım bu konuyu da gördüm aile içerisinde bile ufak tefek uyuşmazlıklar çıkabilir mühim olan çözüme ulaşmasıdır bence bu konu kilitlenip arşive kaldırılsın ortalıkta durmasın.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yaklaşık üç haftadır rahatsızdım fizik tedavi görüyordum foruma da pek online olamıyordum konulara da pek hakim değilim yeni yeni bazı konuları okumaya başladım bu konuyu da gördüm aile içerisinde bile ufak tefek uyuşmazlıklar çıkabilir mühim olan çözüme ulaşmasıdır bence bu konu kilitlenip arşive kaldırılsın ortalıkta durmasın.
Geçmiş olsun Ustacım bunun takdiri Adem Helvacı Adem Helvacı da olmalı bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt