Forum Yetki İadesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sevgili Sota Sota Kardeşim;

Gayet basit düz ve anlaşılır şekilde bir ricada bulunuyor, yetkilerimi kapatmanı, ismimin altındaki bütün sıfatları kaldırıp normal bir üye ne ise o hale getirmeni rica ediyorum senden.

Sinir, alınganlık, trip, atar gider vs değil samimiyetle rica ediyorum bunu senden.

Az önce bir forum konusunda yazdığım üzere benim bu forumda sevdiğim insanlar ile sohbet etmem veya X bir konuda bilgim dahilinde ise yardımcı olabilmem için adımın altındaki sıfatlara ihtiyacım yok.

Ben yine buradayım, fikirlerim yine burada, üslubum yine burada ve aynı tempo devam edeceğim lakin yetki ve sıfat istemiyorum, gereğini yerine getirirsen çok mutlu olurum.

Sevgilerimle.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Adem abi'nin yetkilerinin bana devredilmesini istiyorum :deli

Şaka bir yana, A Adem Helvacı abi neler oluyor? Bizi bırakıp gidecek misin öyle bir hava sezdim. Şuan korkarak yazıyorum bu mesajı. Umarım sorunlar çözülür.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Samimiyetle yazıyorum ki hiç bir şey yok dostlar. Gizli kapaklı bir durum olmadığı için her şeyi paylaştığım gibi bu bilgiyi de sizlerin görebileceği alanda paylaştım. Ben yine buradayım, paylaşım ve muhabbet devam. :ok
Adem abi konuyla alakasız ama. Bu cayma bedeli denen şey hakkında neler yapabiliriz. Mesala ben faturalı hat kullanıyorum. Hizmetini beğenmedim ama cayma hakkı yansıtılacak diyorlar mecbur ödüyorum. Bunun yok mu bir yolu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim yanlış anlamandan kaynaklanan düşüncesizce yazdığım konu üzerine açınlan konudur

Adem Abimin Yetkileri geri alınırsa bende samimiyetle kırılma darılma olmadan üyeliğimin silinmesini
talep ediyorum konun buraya gelmesin istemedim

Böyle bir olaya sebebiyet verdiğim için bütün Tavsiye forumu ailesinden özür diliyorum...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Samimiyetle yazıyorum ki hiç bir şey yok dostlar. Gizli kapaklı bir durum olmadığı için her şeyi paylaştığım gibi bu bilgiyi de sizlerin görebileceği alanda paylaştım. Ben yine buradayım, paylaşım ve muhabbet devam. :ok
Bu olmadı abi eğer böyle bir talebin varsa ki yanlış buluyorum ben de çok sevdiğim ailemizden uzaklaşmak isterim diye düşünüyorum. Alınganlığın tamam ancak dilenen özür üstüne uzatmamak da sana yakışan olmalı bence, seviliyorsun

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Benim yanlış anlamandan kaynaklanan düşüncesizce yazdığım konu üzerine açınlan konudur

Adem Abimin Yetkileri geri alınırsa bende samimiyetle kırılma darılma olmadan üyeliğimin silinmesini
talep ediyorum konun buraya gelmesin istemedim

Böyle bir olaya sebebiyet verdiğim için bütün Tavsiye forumu ailesinden özür diliyorum...
Yıldırım gibi düşünüyorum özrünü samimi buluyorum ve eğer Adem Ustanın isteği yerine gelirse üzülerek forumu bırakacağımı ilan ediyorum ?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Belli yetkilerle kalmalısın üstad.Hele ki verilen yetkilerin alınması bambaşka bir şekilde yorumlanabilir. Biz seni biliyoruz.Tavrını,düşünceni hissediyoruz.Admin yetkin var diye de değil bu tavrımız.
Fakat dediğim gibi yetkilerin alınması farklı cephelerce çok yanlış yerlere çekilir.

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
bütün yetki ve sıfatlar kalksın sadece OMBUDSMAN yazılsın yeter...!

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Ben şahsım olarak A Adem Helvacı ve Sota Sota başkana sayğı duyuyor. En doğrusuna inandıklarını yapacaklarına güveniyorum. Herkes gibi kendi istediğimi öne sürmek yerine fikirleri (önemseyip yaşadıkları davaları) olduğuna inanıyor ve kendilerinin sorumlu olduğu davranışlarını izlemek istiyorum.

İnanıyorum ki kendini öne sürenlerin, heves ve arzuları sonunda ona en büyük zararı verir, Fikirleri ve davaları öne sürenleri ise sürdükleri yüceltir büyütür. Her iki olgun kişi bakalım bizlere hangi güzelliği yaşatacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt