Forum Üye Grup Sistemi

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
:fiskosBende bronz olmuşum. Vay canınaaaa:tara:tara:tara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Android mi sistem? Öyle ise dedıgıne katılırım. Bundan oncekı telefonum Samsungdu. Ve aynen işkenceydi. İos a geçiş yaptım. %90 olarak mobılden bağlanıyorum. Sıkıntım yok

aynen android. birde ufak bir telefonda değil zenfone 2. 5,5" ekran var ama metin bölümü sabun gibi kayıyor :cigara

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
sonline2.png

:ok

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Androidin o pisliği var işte. Nasıl dayanmışım bende anlamıyorum. İos candır diyorum valla

sorun androidde değil bence, androidle sorun yaşadığım tek site burası hocam(mobil versiyon olarak) . mobiledonanım, antu.cep vs... kullanış açısından bir sorun yaşamadım hiç.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
sorun androidde değil bence, androidle sorun yaşadığım tek site burası hocam(mobil versiyon olarak) . mobiledonanım, antu.cep vs... kullanış açısından bir sorun yaşamadım hiç.
Ben seat formunda ve dh forumlarında sıkntı cekıyodum. Çok ağır kalıyodu telefon

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Ben seat formunda ve dh forumlarında sıkntı cekıyodum. Çok ağır kalıyodu telefon

telefon rami düşük olabilir, ön bellek dolmuş olabilir vs... ben yükleme kasma yazma vs... bir sıkıntı yaşamadım hiç diğer yerlerde

not ; ram 4gb

Xenforo kaynaklı bir uyumsuzluktu bu sanırım.
Google klavye ile ara ara ben de sorun yaşıyorum.
Mesela emoji ekleme işi beni mobilde genelde zorluyor.

normalde SwiftKey klavye kullanıyorum ama asus klavye ilede denedim durum aynı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
xenforo'nun enson versıyonunu kullanıyoruz. xenforoya rapor edılmıs bu tarz sorunlar var.

bunun nedenıyle androıd klavye kaynaklı.

otomatık yazı denetımını kapatıp tekrar kontrol edın :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
forumun 2. silver olan uyesisin. :ok
Tesekkurler. Layık olmaya çalışıcam. :clap2

telefon rami düşük olabilir, ön bellek dolmuş olabilir vs... ben yükleme kasma yazma vs... bir sıkıntı yaşamadım hiç diğer yerlerde

not ; ram 4gb

normalde SwiftKey klavye kullanıyorum ama asus klavye ilede denedim durum aynı
Bılmıyorum acıkcası su an hatırlamıyorum da özelliklerini telefonun. Note 3 kullanıyordum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri