Filbox

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Evet bir süre önce duymuştum, açıkçası başlarda güzeldi fakat sonraları rekabet edemedi ve cazibesi kalmadı sanırım.:bilmiyom
Ondan dolayı da Filbox hemen hizmetini devreye almışlardı sanırım.:hmm

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
Netflix ve benzeri platformlar çok çok daha ucuzken bu kaçınılmazdı zaten.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Filbox kapanalı çok oldu,google filbox aratırsanız görürsünüz,yazık oldu...Ekşi sözlükte bile konu işlendi...

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Filbox kapanalı çok oldu,google filbox aratırsanız görürsünüz,yazık oldu...Ekşi sözlükte bile konu işlendi...

Bari paramızı geri verseler hocam .Dayıma ve birkaç tanıdığa aldırdım mahcupta olduk.kötü oldu ne güzel belgesel izliyordum .Artık yasal olmasa da ip tv den başka platform satın almam.Şuanlık memnunum . Hatta bizim 47pf9090 de vevd store içersinde ssip tv ve ott iptv var. işlevselliği kötü ve yavaş olsada yetiyor.Sadece girmek sıkıntı oluyor şu tuşum 1 ve tuşum 2 yi kısayol olarak atayamadım bir türlü.Aslında sizi bulduğum iyi oldu vaktiniz varsa tekrar bırgalayım tvleri :ara

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bari paramızı geri verseler hocam .Dayıma ve birkaç tanıdığa aldırdım mahcupta olduk.kötü oldu ne güzel belgesel izliyordum .Artık yasal olmasa da ip tv den başka platform satın almam.Şuanlık memnunum . Hatta bizim 47pf9090 de vevd store içersinde ssip tv ve ott iptv var. işlevselliği kötü ve yavaş olsada yetiyor.Sadece girmek sıkıntı oluyor şu tuşum 1 ve tuşum 2 yi kısayol olarak atayamadım bir türlü.Aslında sizi bulduğum iyi oldu vaktiniz varsa tekrar bırgalayım tvleri :ara

Adsizb6a561bbcf23f15a.png

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Fil TV güzeldi. Değişik tarzda sevdiğim filmler vardı. Hatta geçen bomba diye film vardı güzeldi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Benim para yatmış mert :mutlu

filtv.png

EK:
Yav,ayın 17sinde yatmış,resmi yükledikten sonra fark ettim iyimi :smile:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt