Filbox

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Benim para yatmış mert :mutlu

filtv.png

EK:
Yav,ayın 17sinde yatmış,resmi yükledikten sonra fark ettim iyimi :smile:

benim de yattı 53 lira ancak ne kadar kaldı neye göre hesapladılar anlamadım.Tek bildiğim 2019 kasımda biteceğiydi.Sağlık olsun diyelim.

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Duyum falan yok, sitede alenen yazmışlar:

"KISA BİR SÜRE SONRA, YENİ YÖNETİM İLE YENİ KANALLAR YENİ FİLMLER YENİ BELGESELLER EN ZENGİN İÇERİKLER İLE YENİDEN YAYINDAYIZ... "

Köseoğlu Medya imiş yeni yönetim. İsim pek güven vermedi nedense :sirit Belki birisi alan adını aldı falan, kim bilir? Başlasınlar hele görürüz.

İlave: Turkeyforum'da Eylül 2018 tarihli bir yazı: "Şirket Satışa çıkmış Doğu tv nin sahibi Ayhan köseoğlu Almış Şirketi "

Yani olay doğru görünüyor. Ancak Doğu tv'yi google'da aratunca hep dolandırıcılık şikayetleri çıkıyor. Sanırım bu platform başlasa bile pek uzun ömürlü olmayacak, kapanınca da arkasında bu sefer ciddi mağdur bırakacak.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kapanmaları sayesinde DSMART Modül üyeliği keşfettim. Memnunum açıkçası .
içeride param kalmış olsada dönmeyi düşünmüyorum.
Dsmartta ek olarak Nat Geolarda var üstelik.
Bizde kablotv ile izliyoruz tümünü,ama bizim alacağımızı ödediler,yattı benim hesabıma,sen geç kaldın sanırım :alala

Eski cihazlar kullanılarak izlenir mi
Eğer şifreleme irdeto olursa evet,ama bana kalsa aynı şifrelemede devam ederler,çünkü birçok kullanıcının elinde duruyor modüller,umarım yanılmam ?

yuksek Çevrimdışı

yuksek

Aktif Üye
16 Mar 2018
51
Başka forumda bu tip haberleri görünce pek itibar etmemiştim. Galiba durum biraz daha ciddi hal almaya başlamış. (Yine de temkinli olmak lazım) Benim modül köşede yatıyor. N11'den malum ucuza satılan Dsmart Aile-Spor paketi almıştım. Şimdilik onu kullanıyorum. Ama Filbox (veya başkası) eskisi gibi fiyat, ön ödeme ve modül mülkiyetinin kullanıcıya ait olması gibi avantajlarla yayına başlarsa ve Eurosport1-2 ve Nat-Geo kanallarını da bünyesinde barındırırsa benim açımdan güzel bir alternatif olur.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Site bugün aktif oldu galiba daha önce hiç birşey çıkmıyordu. Satış başlarsada hemen almayın arkadaşlar , tavsiyem 1-2 ay bekleyin görün , gidişata göre karar verip alın. Yeni sahibin geçmişi pek parlak değil.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Site bugün aktif oldu galiba daha önce hiç birşey çıkmıyordu. Satış başlarsada hemen almayın arkadaşlar , tavsiyem 1-2 ay bekleyin görün , gidişata göre karar verip alın. Yeni sahibin geçmişi pek parlak değil.
Farklı bir adresi mi var,yoksa bende mi çıkmıyor,sen yazınca hemen yukarıdaki linke tıkladım ama daha "Yapım aşamasında" deriz ya,o sayfa var bende sevgili The_SreT ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt