Fatih Faruk Özer adaletsiz yargılaması... bir kaç alığı kandırdı diye hemde...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
bazı sıkıntılar yaşadıklarında o müşteri hemen dolandırıldık diye olay çıkartmış... adam kaçmadının tek doğru hamle olduğuna karar vermiş... kaçmasa öldürülecekti kesin...
Herif ortalığı tokata basmış, paraları alıp kaçmış bunun anlaşılmayacak nesi var ki? Buradan mağdur edebiyatı çıkmaz bence.
Geçmişin parsadanı, tosunu, sülün osmanı ne ise bu da o.

İroni diyen dostlar olmuş da bu iş ironilik bir durum değil veya benim ironi modülüm arızalanmış.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Aldığı cezayla dalga geçiyor diyerek ironi yaptığını düşündüm. İroniden mağdur edebiyatı mı olur zaten :) Ama sanırım arkadaş bu konu hakkında kendince kamuoyu oluşturmaya çalışıyor :)

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Herif ortalığı tokata basmış, paraları alıp kaçmış bunun anlaşılmayacak nesi var ki? Buradan mağdur edebiyatı çıkmaz bence.
Geçmişin parsadanı, tosunu, sülün osmanı ne ise bu da o.

İroni diyen dostlar olmuş da bu iş ironilik bir durum değil veya benim ironi modülüm arızalanmış.
ironi iptal adamlar kendilerini zorla dolandırtmış... askerde vardı bu tipten 3 defa açık verdi 3000TL ve üzeri adam o kadar kör ki açık pencerenin önüne karton marlbora koyup çaldırıyor adam ona aynı kartonu kimbilir kaç defa sattı sayamadım... onlar bu tipin tarifi...

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
Ortam uygun olunca bu tip insanlar meydana çıkıp,insanları bir şekilde dolandırıyor.Detaylarını açık olarak yazmayayım,birileri tarafından kollanıyorlar.Hiç bir şekilde savunulacak bir tarafı yok,en ağır cezayı alır ve çeker inşallah.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ortam uygun olunca bu tip insanlar meydana çıkıp,insanları bir şekilde dolandırıyor.Detaylarını açık olarak yazmayayım,birileri tarafından kollanıyorlar.Hiç bir şekilde savunulacak bir tarafı yok,en ağır cezayı alır ve çeker inşallah.
Hocam tam da zamanlamaya bakınız ki az önce NTV altyazıda şahsın etkin pişmanlıktan faydalanmak üzere başvurduğu bilgisi geçti.

Geri
Üst Alt