Evlilik için beyaz eşya önerisi

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Benim kullandigim bosch un 2 senelik çamaşır makinesi bakin ne hale geldi

20191017_1406276148a00400c3a564.jpg

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bosch buzdolabını tavsiye etmiyorum.ben aldım bozulmadık bir yeri kalmadı.kompresör bile yandı. beko aldım iyi çıktı.şimdi buzdolabı alsam gene beko alırım.
Arçelik çamaşır makinası tavsiye etmiyorum çok sesli çalışıyor sıkmada dans ediyor.ben lg aldım memnunum.
bulaşık makinası Arçelik leydi almıştım(siemens üretimimiş).çok iyi çıktı yıllardır kullanılıyor.o yüzden bulaşık makinasında gene alsam siemens alırım.
elektirkli süpürge beko toz torbasız almıştım.(made ın chıne yazıyor).randumanı iyi değil memnun değilim.yeni alacağım bu konuda tavsiye bekliyorum.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
arkadaşlar samsung beyaz eşya sizce nasıl?arkadaş iyi kaliteli dedi.ben telefonlarını sevmıyıorum.birde servis hizmetlerını

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
arkadaşlar samsung beyaz eşya sizce nasıl?arkadaş iyi kaliteli dedi.ben telefonlarını sevmıyıorum.birde servis hizmetlerını
samsungun ürünleri güzel fakat servisi çok kötü ben aspiratör almıştım taktırana kadar anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

samsung tv ve lg tv aynı zamanda almıştım lg tv servisi hemen geldi.samsung ise gelene kadar beni bayağı uğraştırdı.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
samsungun ürünleri güzel fakat servisi çok kötü ben aspiratör almıştım taktırana kadar anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.

samsung tv ve lg tv aynı zamanda almıştım lg tv servisi hemen geldi.samsung ise gelene kadar beni bayağı uğraştırdı.
yani samsung tüm kategorilerde servis kötü.taktırmaya bu kadar geç geliyorlarsa ozman arızalandığında hiç gelmiyorlardır :)
bende geçen yıl lg tv aldım .1 gün sonra hemen kurdular
acaba lg beyaz eşyada nasıl?kimse lg yi tv ve telefon dışında bahsetmiyor

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
yani samsung tüm kategorilerde servis kötü.taktırmaya bu kadar geç geliyorlarsa ozman arızalandığında hiç gelmiyorlardır :)
bende geçen yıl lg tv aldım .1 gün sonra hemen kurdular
acaba lg beyaz eşyada nasıl?kimse lg yi tv ve telefon dışında bahsetmiyor
ben lg çamaşır makinası aldım .servisi aradım 1 günde geldi fakat lg servisleri başka ürün satmak için çok uğraşıyor.çamaşır makinası aldığımda kireç tutucu bir çeşme satttı.tv aldığımda ise akım korumalı priz sattı adamlara hayır diyemedim sanki çeneleri ile beni büyülediler.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
ben lg çamaşır makinası aldım .servisi aradım 1 günde geldi fakat lg servisleri başka ürün satmak için çok uğraşıyor.çamaşır makinası aldığımda kireç tutucu bir çeşme satttı.tv aldığımda ise akım korumalı priz sattı adamlara hayır diyemedim sanki çeneleri ile beni büyülediler.
ben sadece lg tv aldım.gelen servis bana birşey satmak istemedi
zaten çabuk çabuk kurup gitti.ben ondan ölü pixel testi yapmasını istemiştim yapmadı
kaliteleri nasıl onu merak ettim
arkadaşın biri önce bana bosh beyaz eşya al diyordu sonra vazgeçip şimdide samsung diyor.yani tüm beyaz eşyayı samsung almamı tavsiye ediyor

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben lg çamaşır makinasından memnunum .samsung beyaz eşya almadım hiç. aspiratör ve tv sini aldım.servisi harici ürünleri güzel.

bosch buzdolabı kullandım çok dandik çıktı kompresörü bile yandı garanti biter bitmez çok çektirdi bana o yüzden hurdacıya verdim.beko buzdolabı aldım

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
enişte Arçelik çamaşır makinası aldı.çok sesli çalışıyor .sıkmada dans ediyor servis normal diyor.ben türkiyedeki fabrikasında üretilmiş bosch buzdolabı aldım berbat çıktı.beko aldım şimdilik iyi.fakat yerli markalar kaliteyi artırmaları ve fiyatları aşağı çekmeleri lazım.bu fiyatlarla giderim samsung-lg vs alırım.yerli ile hemen hemen aynı fiyat.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt