Eve internet için kurulum ücreti istemeyen bir yer varmı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben de Netspeed'i tavsiye ederim 3-4 senedir kullanıyorum ve memnunum.Bir inceleyin isterseniz. :ok
Netspeed iyide btk listesinde yok daha küçük işletme + ev telefonu hizmeti yokmuş taşımayı düşündüm neti bizde telefon hizmeti yok dediler.

Btk üzerinden şikayet edemiyorsun Netspeed o yönden kötü biraz sorun yaşarsan iptal edersin yada neti taşırsın dediler ...

Altyapın iyise hangi ISS olursa olsun kolay kolay sorun yaşamazsın hepsi hemen hemen aynı altyapıyı kullanıyor.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Bende netgalaksi yi kullanıyorum tavsiye ederim kurulum aktivasyon ücreti yok

Birde milenicom kullanıyorum ama onu tavsiye etmiyorum sorun yaşayınca ulaşması çok zor

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
Ben türknet kullanıyorum. En azından diğerlerine göre daha kurumsal. Taahhüt olmaması istediğin zaman sorun yaşayınca kapat. Altyapınız ne kadar destekliyor ve FTTC mi FTTH mu? Eğer sadece ADSL altyapı varsa en ucuz netgalaksi bağlatın geçin. Hepsinde sorun yaşamanız muhtemel. Göknet sayfasından hız sorgulayıp paylaşırmısınız?

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Ben türknet kullanıyorum. En azından diğerlerine göre daha kurumsal. Taahhüt olmaması istediğin zaman sorun yaşayınca kapat. Altyapınız ne kadar destekliyor ve FTTC mi FTTH mu? Eğer sadece ADSL altyapı varsa en ucuz netgalaksi bağlatın geçin. Hepsinde sorun yaşamanız muhtemel. Göknet sayfasından hız sorgulayıp paylaşırmısınız?
Aynen ben şuan 29 lira ödüyorum netgalaksi de

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri