Eve internet için kurulum ücreti istemeyen bir yer varmı?

S Çevrimdışı

serdar21

Yeni Üye
17 Ocak 2022
7
38
Merhaba konuyu yanlış yere açtımsa affola. Daha önve farklı bir internet sağlayıcı ile eve internet bağladım ama memnun kalmadım iptal ettim. Şimdi eve internet bağlamak istiyorum ama kurulum ücreti çok fazla istiyorlar kurulum ücreti az isteyen veya kurulum ücreti istemeyen bir yer varmı?

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
gıbırnet vardı ama sıkıntılı bir süreç yaşadım ve kurulum yapılmadan iptal ettim.

tbtnet var 6 ay sözünüze kurulum almıyor.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
tbtnet başlarken kurulum ücreti almıyor. 6 fatura ödemesini tamamlarsanız kapattığınızda ücret almıyor. ama daha önce kapattırırsanız abonelik iptalinde fatura ediyorlar kurulumu.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Modeminiz evinize kadar çekili telefon hat kablonuz var değilmi kurulum dediğiniz olay modeme k.adı birde şifre girmek modem arayüzünden .

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu firmalarda bu konu farketmiyor. adam ilk abonelikte kurulum adı altında o ücreti almaya çalışıyor.
aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde alınır her şirket almıyor aktivasyon ücretini kurulum ücreti başka modem kurulumu için alıyorlar
Hat çekili ise modem varsa aktivasyon ücreti almayan talep etmeyen firmaya başvuru yapmak yeterli TT geliyor hattınıza sinyal veriyor ,
Siz modem arayüzüne ISS'nin size gönderdiği k.adı şifre giriyosunuz hepsi o kadar basit...

S Çevrimdışı

serdar21

Yeni Üye
17 Ocak 2022
7
38
aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde alınır her şirket almıyor aktivasyon ücretini kurulum ücreti başka modem kurulumu için alıyorlar
Hat çekili ise modem varsa aktivasyon ücreti almayan talep etmeyen firmaya başvuru yapmak yeterli TT geliyor hattınıza sinyal veriyor ,
Siz modem arayüzüne ISS'nin size gönderdiği k.adı şifre giriyosunuz hepsi o kadar basit...
işte bende aynen onlara öyle diyorum herşey mecvut sadece modem arayüz tanıtacağım diyorum ama aktivasyon ücreti istediler. Neyse Türk net aradı aktivosyon ücreti istemeyecekler denildi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
işte bende aynen onlara öyle diyorum herşey mecvut sadece modem arayüz tanıtacağım diyorum ama aktivasyon ücreti istediler. Neyse Türk net aradı aktivosyon ücreti istemeyecekler denildi.
Turknet iyidir bende kullanıyorum aktivasyon ücreti yok istersen indirim kodu vereyim turknet için bir ay bedava kullan

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arayıp canlı ulaşabileceğin m.hizmetleri yok online işlemlerden yazarak yada arayıp tuşlayıp sorun bildiriyorsun sonra onlar seni arıyor.
Birde bağlantı biraz geç yapılır TT müşterisi değilsen TT geç geliyor bağlantı için bunlar aklında bulunsun..
Altyapın iyise sorun yaşamadan interneti kullanırsın arıza çıkana kadar arıza olursa arızalar biraz geç çözülüyor Turknet kaynalı değil oda
TT diğer ISS'lerden hizmet alanların arızalarına geç bakıyor haberin olsun sorun yaşarsan %90 TT kaynaklı oluyor ...

S Çevrimdışı

serdar21

Yeni Üye
17 Ocak 2022
7
38
Arayıp canlı ulaşabileceğin m.hizmetleri yok online işlemlerden yazarak yada arayıp tuşlayıp sorun bildiriyorsun sonra onlar seni arıyor.
Birde bağlantı biraz geç yapılır TT müşterisi değilsen TT geç geliyor bağlantı için bunlar aklında bulunsun..
Altyapın iyise sorun yaşamadan interneti kullanırsın arıza çıkana kadar arıza olursa arızalar biraz geç çözülüyor Turknet kaynalı değil oda
TT diğer ISS'lerden hizmet alanların arızalarına geç bakıyor haberin olsun sorun yaşarsan %90 TT kaynaklı oluyor ...
hocam o yüzden tahadüt olmadığı için insan rahat hemen iptal edebiliyorsun evet bende fark ettim whatshap destek merkezi yok o çok kötü.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri