Etiglass vb. tv ekran koruyucular

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O ürünü bilmiyorum ama şu konuya bir göz atın derim;

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
A Askn0more
kardeşim ben kullanıyorum gayet güzel ana sitesi bu n11 den sipariş ettim görüntüyü hiç etkilemiyor ayrıca tv inçine göre fiyat artıyor sağlamlığa gelince gayet sağlam ama şayet ben sert cisim fırlatıp denemedim youtubede test videoları ve takılış videosu var kutu içeriği bir alyan anahtar bir çift eldüven çok ilgili nazik firma ben ilk sipariş verdiğimde çizik gelmişti ürün whatsaptan foto attım gönderdim kusurlu ürün daha yoldayken benim ürünümü hemen çıkış yapıp gönderdiler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Askn0more
kardeşim ben kullanıyorum gayet güzel ana sitesi bu n11 den sipariş ettim görüntüyü hiç etkilemiyor ayrıca tv inçine göre fiyat artıyor sağlamlığa gelince gayet sağlam ama şayet ben sert cisim fırlatıp denemedim youtubede test videoları ve takılış videosu var kutu içeriği bir alyan anahtar bir çift eldüven çok ilgili nazik firma ben ilk sipariş verdiğimde çizik gelmişti ürün whatsaptan foto attım gönderdim kusurlu ürün daha yoldayken benim ürünümü hemen çıkış yapıp gönderdiler.
istersen fotoğraf atabilirim :) tv nin üstünde cam bile olduğu belli olmuyor

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Değişik acılardan net birkac foto atarsanız cok sevinirim hocam. Malesef tam anlamıyla istediğim netlikte video var fotograf bulamadım. Cevap için teşekkür ederim

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Değişik acılardan net birkac foto atarsanız cok sevinirim hocam. Malesef tam anlamıyla istediğim netlikte video var fotograf bulamadım. Cevap için teşekkür ederim
rica ederim kardeşim forumda daha önceden bir konu için paylaşım yapmıştım fotolar duruyorsa yüklerim.deyilse akşam işten çıkınca foto atarım.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
kardeşim fotoları atıyorum şimdi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

11e3bcbef9dc99614.jpg
2510a02cce3aec9ca.jpg
34a98ecd29ed612df.jpg
46d1a7f7993885514.jpg
5e6f1e3cdb6e5c3db.jpg

H Çevrimdışı

hardnrocker

Yeni Üye
30 Mar 2020
15
41
Bir sürü ekran koruyucu marka ve farklı fiyatlandırma var. Bu konuda deneyimini paylaşmak isteyen var mı? Kimisi 50 tl den satıyor, kimisi 150 tl, kimisi 250 tl. Hangi markayı tercih etmek lazım? Yansıma yapıyor mu bu koruyucular?

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
kurulumunu 2 kişi yaptık biraz zor evet sizin tv üniteyemi yoksa duvaramı monte edilmiş
Hocam duvara monte edilen TV ye zormu takarım tek kişi. Arkasına birşey baglaniyo ipler felan var anlayamadım o aparatı, TV nin neresine bağlanıyor.

H Çevrimdışı

hardnrocker

Yeni Üye
30 Mar 2020
15
41
Etiasglass Alabilirsin N11 De bulabilirsin.
Trendglass TV Ekran Koruyucu LED LCD TV Ekran Koruyucu Panel 69,99 TL yerine 29,99 TL
Hocam bundan aldım. Dediğinizin fiyat 24 monitörüm için aşırı pahalı geldi. Aralarında illa fark olur, fakat bana yeteceğini düşündüm. Gelince yorum atarım.

H Çevrimdışı

hardnrocker

Yeni Üye
30 Mar 2020
15
41
Tv izlerken parlama yapıyor mu. Güneş ışığı ekrana yansıyor mu gündüzken
Onu ben de çok merak ediyorum. Gelince göreceğiz. Fakat önden parlama yapacağını zannetmiyorum. Sadece gündüz yanlardan yapar diye tahmin ediyorum. Gece lamba açıkken yaparsa kötü olur.
Buraya yorum yazarım gelince. Bugün yola çıkmadı sanırım. Perşembe gelir diye tahmin ediyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt