Eski plakamı vermesem? (Araba satıldı, plaka alınmadı)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı olsun şimdiden hocam. ?
Alah razı olsun hocam.

Arabayı sattığım arkadaş ''Abi hayatım boyunca böyle bir araba alışverişim olmadı benim, bir insan satmak istediği malı bu kadar mı gömer?'' dedi ve ne expertize ne de sanayiye götürmek istemedi. Aldı gitti :)

Arabada ne var ne yok ise her şeyi saydım adama :kiskis

E Çevrimdışı

emrah74 

Yeni Üye
29 Ağu 2018
44
Hayırlı olsun abi kazasız belasız güle güle bin,inşallah.Bende ilk arabamı alıcım nasip olursa ne alacağıma da karar vermiş değilim, Palio da baktığım araçlar arasında nasıl iyimidir Palio

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı olsun abi kazasız belasız güle güle bin,inşallah.Bende ilk arabamı alıcım nasip olursa ne alacağıma da karar vermiş değilim, Palio da baktığım araçlar arasında nasıl iyimidir Palio

Abim bakkış açısına göre değişir.

Ben ısrarla palio alıyorum ve ucuz olduğu için Van alıyorum zira neticede biz iki kişiyiz, arka koltuklar ile işimiz olmuyor.
Palio yanısıra ben Multijet seviyorum cidden ekonomik bana göre. En azından yerli bir araba için oldukça beklentimin üzerinde.

Eski şirketime satın aldığım 4 aracım da yine Multijet di ve onları sıfır almıştım, şu an şirketi abim yönetiyor ve arabalar halen kullanılıyor, 8 yaşına geldiler ve çok hoyrat kullanılmasına rağmen maşallahı var hepsinin.

Tabi avrupa arabaya binen ve alışanlar için gaz tenekesi gibi gelir o ayrı konu.

E Çevrimdışı

emrah74 

Yeni Üye
29 Ağu 2018
44
Abim bakkış açısına göre değişir.

Ben ısrarla palio alıyorum ve ucuz olduğu için Van alıyorum zira neticede biz iki kişiyiz, arka koltuklar ile işimiz olmuyor.
Palio yanısıra ben Multijet seviyorum cidden ekonomik bana göre. En azından yerli bir araba için oldukça beklentimin üzerinde.

Eski şirketime satın aldığım 4 aracım da yine Multijet di ve onları sıfır almıştım, şu an şirketi abim yönetiyor ve arabalar halen kullanılıyor, 8 yaşına geldiler ve çok hoyrat kullanılmasına rağmen maşallahı var hepsinin.

Tabi avrupa arabaya binen ve alışanlar için gaz tenekesi gibi gelir o ayrı konu.
Cevap için teşekkürler abi.

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
Boşver abi bence plakanın dikkat çekmeyeni akılda kalmayanı iyidir. Eskiden bende seçerdim ama şimdi sıradaki yeni plaka diyorum.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Hayırlı olsun.İnşallah yüz yüze görüşüp bir çayını içmek nasip olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt