Enine Boyuna WEBOS 5.0 ONVO OV65500 Ürün İncelemesi

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
233
36
Bu onvo weboslarda hdr kapatma var mı arkadaşlar. Eminim kapatılsa daha iyi gösterecek. Ama karanlığa kaçıyor özellikle netflix de.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
cihazın önbelleğini nasıl boşaltabilirim? tv yi fabrika ayarlarına döndürme dışında ekstra bir ayar bulamadım. Servi menüsü yada farklı bir ayar var mı acaba?

bu güncelleme hatası yüzünden sesli komut ve web browserda çalışmıyor.
  1. Smart TV moduna geçmek için “Smart” düğmesine basın.
  2. Yerleşik tarayıcıyı başlatın ve ardından sağ köşede ayarlar menüsü simgesine tıklayın.
  3. “Önbelleği temizle” komutunu seçin ve ardından gerçekleştirdiğiniz işlemi tekrar onaylayın.
Bu yöntemi uygulayın.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
23
  1. Smart TV moduna geçmek için “Smart” düğmesine basın.
  2. Yerleşik tarayıcıyı başlatın ve ardından sağ köşede ayarlar menüsü simgesine tıklayın.
  3. “Önbelleği temizle” komutunu seçin ve ardından gerçekleştirdiğiniz işlemi tekrar onaylayın.
Bu yöntemi uygulayın.
Ana problemlerden biri de işletim sistemi güncel olmadığı için Web browser da çalışmıyor. Web browser ekte görüldüğü üzere güncelleme istiyor ama Webos güncel olmadığı için Web browser da güncelleme yapamıyor. sonuç olarak Web browser da açılmıyor.Onvo müşteri hizmetlerine mail attım. cevap bekliyorum.

IMG_20231118_162432.jpg

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Ana problemlerden biri de işletim sistemi güncel olmadığı için Web browser da çalışmıyor. Web browser ekte görüldüğü üzere güncelleme istiyor ama Webos güncel olmadığı için Web browser da güncelleme yapamıyor. sonuç olarak Web browser da açılmıyor.Onvo müşteri hizmetlerine mail attım. cevap bekliyorum.

IMG_20231118_162432.jpg
tahminime göre çok beklersin sıfır tvnin paneli kırıldı onu bile bulamadılar bana akıl veriyorlar yeni tv al panelle uğraşma diye onvo pişmanlıktır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255

IMG_20231118_162432.jpg
size yazılım verilirse mümkünse bize de ulaştırın.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
23
Yazılımı server dan çekiyor. Benim tv 3 üncü kere güncelleme aldı geldiğinden beri.
Adem hocam merhaba. Bu tv şuan sizde bulunmayabilir ama en son hatırladığınız yazılım sürümü neydi? Onvo müşteri hizmetleri genel müdürlüğü ile görüşüyorum. Daha detaylı bilgi vermek istiyorum karşı tarafa.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
23
Problem halen devam ediyor. Onvo teknik serviste çözemedi. Garanti bittiği için ücretli anakart değişikliği önerdiler. ben kabul etmedim.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
23
Manuel olarak da mı yükleyemediler :alala
hayır.manuel dosya yüklemesi yapmadılar .servis sadece rapor tutup gitti. güncelleme dosyası olsa ben bile yüklerim ama tv yi gönderin ücretli anakart değişimi yapalım dedikleri için kabul etmedim.

işin kötü tarafı yazılım güncel olmadığı için sesli komut ve web browser çalışmıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
hayır.manuel dosya yüklemesi yapmadılar .servis sadece rapor tutup gitti. güncelleme dosyası olsa ben bile yüklerim ama tv yi gönderin ücretli anakart değişimi yapalım dedikleri için kabul etmedim.

işin kötü tarafı yazılım güncel olmadığı için sesli komut ve web browser çalışmıyor.
Aaa, bende geldiler ve manuel yükleme yapmaya çalıştılar ama yapamadılar anladım.Aslında evet ,isteselerdi yaparlardı,işin içinde başka düşünceler var gibime geliyor.

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
23
Alın tv box keyfinize bakın arkadaşlar. 55 olanı kullanan biri olarak söylüyorum
Şu an tv boxa gerek yok ama sesli komutu yoğun kullanıyordum. Çoğu uygulama şuan için çalışıyor ama güncelleme olmadığı için yakın zamanda çalışmazsa o zaman tv box almam mecburi olacak.

Ek olarak sizin webos yazılım sürümünüz nedir?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri