En fazla 200 TL'ye Dik Elektrikli Süpürge Makinası

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Merhaba, daha önce anneme linkteki süpürgeyi almıştım. Biraz sesli çalışıyor ama çekiş gücü fena değil. Bu tip süpürgelerin temizliği eski kova şeklindeki süpürgelerin temizliği gibi hazneyi boşaltıp filtredeki tozu çırpmaya uğraşıyorsunuz. YouTube'da filtre etrafına ıslak mendil saranlar var. Çıkarıp atıyorlar filtre temiz kalıyor. Çok sık temizlemek gerekiyor hazne dolmasa bile filtre etrafı toz yumağı oluyor. Bir de farklı iki cihazda yaşadım filtre iyi takılmazsa ya da küçük bir delik oluşmuşsa motorun içinden evin geçmişi çıkıyor. :haha1
İki yüz lira altı çekimi güçlü olan var mı belmem bizde iki tane süpürge var ikisinin de çekimi kötü. Biri fantom diğeri goldmaster. Bütçeyi zorlamak daha isabetli bir karar olabilir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

n11.com'dan Stilevs Safran Pro 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Evet dediğin gibi torba temizleme sorunu hepsinde var maalesef Her supurmeden sonra açıp temizleme yapılmalı ? . Konuştum 200 TL geçemeyecek gibi . Bilgi için teşekkürler kardeş ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Meile den beklemezdim açıkçası ? bunlar galiba çözüm bulamıyorlar bu konu hakkında. Ama normal süpürge de meile nin üstüne tanımam şimdilik ?

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

Poyrazz 

Yasaklı Üye
20 Mar 2022
25
48
Yani şimdi bu zamanda 200 liraya süpürge değil, süpürgenin torbası bile kalmadı. Konuya bir güncelleme getirelim, 2 sene aradan sonra.

Güncel olarak, dikey şarjlı süpürge tavsiyeniz olabilir mi acaba? Bütçe ne kadar, 200 TL :)

Biz galiba 7-8 senedir Homend kullanıyorduk, süpürgeyi evin reisi olarak ben temizliyorum. Normal temizleme rutinim makina haznesi artık tıka basa dolmuşsa, çekmiyorsa, çektiğini dışarı üflüyorsa götürüp çöp kovasının içine boca ediyordum, tekrar toplayıp şarja takıyorum şeklindeydi. Neyse günlerden bir gün ben gene böyle makinayı götürdüm çöpe boca ettim, iç haznesini de çöpten almadım herhalde. Attık çöpe gitti. Peehh

Şarjlı, dikey duran, ev kullanımı için orta karar bir makina tavsiyeniz olabilir mi?

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Yani şimdi bu zamanda 200 liraya süpürge değil, süpürgenin torbası bile kalmadı. Konuya bir güncelleme getirelim, 2 sene aradan sonra.

Güncel olarak, dikey şarjlı süpürge tavsiyeniz olabilir mi acaba? Bütçe ne kadar, 200 TL :)

Biz galiba 7-8 senedir Homend kullanıyorduk, süpürgeyi evin reisi olarak ben temizliyorum. Normal temizleme rutinim makina haznesi artık tıka basa dolmuşsa, çekmiyorsa, çektiğini dışarı üflüyorsa götürüp çöp kovasının içine boca ediyordum, tekrar toplayıp şarja takıyorum şeklindeydi. Neyse günlerden bir gün ben gene böyle makinayı götürdüm çöpe boca ettim, iç haznesini de çöpten almadım herhalde. Attık çöpe gitti. Peehh

Şarjlı, dikey duran, ev kullanımı için orta karar bir makina tavsiyeniz olabilir mi?
1 ay önce oğlum hoover marka 2000 tl ye almış şarlı dik duran süprüge turbo modu filan var başlığı ışıklı 2,5 kilo civarı idi, eşim kullanamadı, fıtıktan dolayı iade ettik. yani iyi bir şey arıyorsanız 200 tl değilde 2000 tl civarı bakmanız lazım diğer markalarında var 1500 tl civarı gibi

P Çevrimdışı

Poyrazz 

Yasaklı Üye
20 Mar 2022
25
48
Yav bütçe 200 lira değil :) lafın gidişi öyleydi, denk geldi Levent Kırca'nın dediği gibi tam yerine rast geldi manzara koyduk.

Evdekini tamir edeyim ben en iyisi veya yeni bir süpürge alıp yorum paylaşayım.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben sarı siteden 2 el miele almıştım ondan bile memnun kalmadım haznesi çok küçük hemen doluyor sözde haznesi tek dokunuşla açılıyor fakat tozların hepsi dökülmüyor komple hazneyi parçalayıp temizlemek gerekiyor.yani bu süpürgeler ve oyuncak gibi olan rabot süpürgeler insanların cebinden parasını alıp psikolojik olarak tatmin eden bir b...a yaramayan aletler.

akrep2018 Çevrimiçi

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Bende ta 1990 yılında Konak'daki YKM den alınma simtel marka ıslak-kuru kovalı olan bir süpürge var.Şeytan kulağına kurşun hala canavar gibi çalışıyor.Kablosunu,süngerini değiştirdim sadece.Sonradan Fakir marka dik,kablolu bir süpürge daha aldık ama öncekinin yarısı bil etmez.Eskiden üretilen eşyalar daha sağlam ürünlermiş.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bende ta 1990 yılında Konak'daki YKM den alınma simtel marka ıslak-kuru kovalı olan bir süpürge var.Şeytan kulağına kurşun hala canavar gibi çalışıyor.Kablosunu,süngerini değiştirdim sadece.Sonradan Fakir marka dik,kablolu bir süpürge daha aldık ama öncekinin yarısı bil etmez.Eskiden üretilen eşyalar daha sağlam ürünlermiş.
konak ykm den bende phılıps ketil almıştım çok kotü çıktı 2-3 sene sonra bozuldu.ama genellikle bende ordan alışveriş ederdim giyim falan herşeyi alırdım.cepte para olduğu zamanlar .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt