En fazla 200 TL'ye Dik Elektrikli Süpürge Makinası

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Merhaba, Komşum için araştırma yapıyorum.En fazla 200 TL'ye Dik Elektrikli Süpürge Makinası tavsiye edebilecek arkadaş var mıdır?

A101'e gelen Sunny Elektrikli Süpürge Makinası kullanan var mı?(139 TL) .Yorumlar genel anlamda güzel olsa da çok gürültülü diyende var.

Arnica Merlin Pro 2 Hepa filtreli :213 TL :

Arzum AR4064 Hera Eco 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge: ( 209 TL) :

Yukarıdakilerden yorumlara bakılırsa alınabilecek olan Arnica Merlin Pro 2 gibi.. Önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
oo fiyatlar ne olmus öyle uçmuş. sen sınırı aşıyor dediginde bakayim dedim 500lira yaziyor. ben aldigimda 270 liraydi. olsun gene de arnica mi bu mu derseniz arzumun malzemeleri bi tık daha kaliteli plastik aksami. arnica merlin vardi bende oyuncak gibi incecik bisey. gene alirken a, b, c etiketlerine bakin hali supurme ve sert zemin en kötü c den aşağı olmasin

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
oo fiyatlar ne olmus öyle uçmuş. sen sınırı aşıyor dediginde bakayim dedim 500lira yaziyor. ben aldigimda 270 liraydi. olsun gene de arnica mi bu mu derseniz arzumun malzemeleri bi tık daha kaliteli plastik aksami. arnica merlin vardi bende oyuncak gibi incecik bisey. gene alirken a, b, c etiketlerine bakin hali supurme ve sert zemin en kötü c den aşağı olmasin

aynen uçmuş fiyatlar, 169 Tl olanı tavsiye edecem gibi ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
aynen uçmuş fiyatlar, 169 Tl olanı tavsiye edecem gibi ?
artık 1 ürün alırken 1 tanede devlete alıyorsunuz bunu unutmayın.dik süpürgeye gelince ben 2 el miele aldım sıfırı 4000 tl civarında yani çok pahalı bir ürün fakat ondan bile memnun kalmadım.Haznesi çok küçük çabuk doluyor.boşaltmak için çeviriyorsun altı açılıyor fakat tozlar topak halinde filitrenin kenarlarına takılıyor komple hazneyi söküp temizlemek gerekiyor ve zor bayanların yapacağı iş değil her seferinde ben yapıyorum.yani dik süpürgeler iş değil ben beğenmedim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

benim 2 el aldığım ürün bu.memnun kalmadığım ürün.

Son düzenleme:

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
artık 1 ürün alırken 1 tanede devlete alıyorsunuz bunu unutmayın.dik süpürgeye gelince ben 2 el miele aldım sıfırı 4000 tl civarında yani çok pahalı bir ürün fakat ondan bile memnun kalmadım.Haznesi çok küçük çabuk doluyor.boşaltmak için çeviriyorsun altı açılıyor fakat tozlar topak halinde filitrenin kenarlarına takılıyor komple hazneyi söküp temizlemek gerekiyor ve zor bayanların yapacağı iş değil her seferinde ben yapıyorum.yani dik süpürgeler iş değil ben beğenmedim.

benim 2 el aldığım ürün bu.memnun kalmadığım ürün.
fiyatlar uçuk, kolaylık olsun diye bir tane lazım dik süpürgeden.
Meile cat dog 3 normal süpürgesinden aldık. O çok çok güzel, yeri halıyı süper süpürüyor. Dediğin dik meile olanı bilmiyorum .Resimde hazne küçük görünüyor. Teşekkürler.

24 temmuz bim katalogun da görmüştüm fakir 199 TL nasıldır bilemem ama
Onu da kontrol edeyim teşekkürler.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Merhaba, daha önce anneme linkteki süpürgeyi almıştım. Biraz sesli çalışıyor ama çekiş gücü fena değil. Bu tip süpürgelerin temizliği eski kova şeklindeki süpürgelerin temizliği gibi hazneyi boşaltıp filtredeki tozu çırpmaya uğraşıyorsunuz. YouTube'da filtre etrafına ıslak mendil saranlar var. Çıkarıp atıyorlar filtre temiz kalıyor. Çok sık temizlemek gerekiyor hazne dolmasa bile filtre etrafı toz yumağı oluyor. Bir de farklı iki cihazda yaşadım filtre iyi takılmazsa ya da küçük bir delik oluşmuşsa motorun içinden evin geçmişi çıkıyor. :haha1
İki yüz lira altı çekimi güçlü olan var mı belmem bizde iki tane süpürge var ikisinin de çekimi kötü. Biri fantom diğeri goldmaster. Bütçeyi zorlamak daha isabetli bir karar olabilir.

Merhaba, daha önce anneme linkteki süpürgeyi almıştım. Biraz sesli çalışıyor ama çekiş gücü fena değil. Bu tip süpürgelerin temizliği eski kova şeklindeki süpürgelerin temizliği gibi hazneyi boşaltıp filtredeki tozu çırpmaya uğraşıyorsunuz. YouTube'da filtre etrafına ıslak mendil saranlar var. Çıkarıp atıyorlar filtre temiz kalıyor. Çok sık temizlemek gerekiyor hazne dolmasa bile filtre etrafı toz yumağı oluyor. Bir de farklı iki cihazda yaşadım filtre iyi takılmazsa ya da küçük bir delik oluşmuşsa motorun içinden evin geçmişi çıkıyor. :haha1
İki yüz lira altı çekimi güçlü olan var mı belmem bizde iki tane süpürge var ikisinin de çekimi kötü. Biri fantom diğeri goldmaster. Bütçeyi zorlamak daha isabetli bir karar olabilir.
n11.com'dan Stilevs Safran Pro 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Ben bir hevesle Miele Triflex HX1 2 el aldım.ucunda turbo başlık var dönerli hayvan kıllarını falan iyi çekiyor(evde köpek var) fakat dediğim gibi hazne çok küçük hemen doluyor.üsten çeviriyorsun alt kapak açılıyor tozların birazı düşüyor fakat hazne çok dar olduğu için filitrenin kenarlarına tozlar parçalar topak halinde toplanıyor komple hazneyi çıkarıp temizlemek gerekiyor buda biraz zor (bayanlar için).yani pek kullanışlı bana göre değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt