Emsan blender duman

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
duman.jpg

Kırmızı noktalıları temizle ıslak mendille ,daire içine aldığımı sök (o patlamış sadece) ,yerine yenisini tak.Muhtemelen çalışır çünkü patlamış daire içine aldığım,muhtemelen onun isleridir o siyahlar ve çıkan duman.Ölçü aletin varsa kırmızı noktaların uçlarını ölç bakalım kısa devre gösterecek mi :alala Alet bizim olsa bunları yapar kontrol ederdim :ok

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
69
31
duman.jpg

Kırmızı noktalıları temizle ıslak mendille ,daire içine aldığımı sök (o patlamış sadece) ,yerine yenisini tak.Muhtemelen çalışır çünkü patlamış daire içine aldığım,muhtemelen onun isleridir o siyahlar ve çıkan duman.Ölçü aletin varsa kırmızı noktaların uçlarını ölç bakalım kısa devre gösterecek mi :alala Alet bizim olsa bunları yapar kontrol ederdim :ok
Ölçü cihazım maalesef yok. Şu dediğiniz sarı parçayı bulup bi değiştireyim bakayım inşallah olur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ölçü cihazım maalesef yok. Şu dediğiniz sarı parçayı bulup bi değiştireyim bakayım inşallah olur.
Ben "mutlaka bunu değiştirdiğinde çalışır" demiyorum ama cihaz bizim hanımın kullandığı olsa kesin yazdıklarımın kontrolünü yapardım mutlaka.Sanırım kabloları geçme plakete ,sök onları bildiğin elektronikçi varsa götürüp baktır hatta ölçtür kısa devre olup olmadığına baksın.Benim gördüğüm tek patlayan parça var,işte o parça diğerlerine zarar vermiş mi vermemiş mi ölçünce ortaya çıkar :ok Bu arada kabloları sökmeden tepeden de foto çek ki,çıkarttığında takacağın yerler ve renkler belli olsun :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt