Ematic Jetstream Tv Box ( Lisanslı )

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu kutuyu bir şekilde temin edip test edebilsek güzel olurdu.
Üzerindeki ethernet çipi sorunsuz çalışıyorsa iyi.
Çok pahalı çip yoktur zaten ama Realtek de olsa kafi.
İş görür. Yıllarca pclerde Realtek kullandık cayır cayır, yetiyordu yani.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
S11216-011811.jpg

U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mi box s i 289 liraya almistim bir tanidiktan az kullanilmis halen daha canavar gibi olmasinin yani sira simdiki fiyatini gorunce kendisine taht yapmam lazim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
tl eriyince gerçek olmayan fiyatlar çıktı ortaya.bir kaç kişi zengin olacak diye bütün insanların alım gücünü düşürdüler artık o miboxları mü........ bir yer... s.....r.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Dün 15 euro ya yedekte dursun diye aldığım bir cihaz. Şahsen beğenmedim, lisansli ürünlerde birseyler kurup ana ekrana kisa yol oluşturmak vs zulüm. H96 pro plus cok daha kullanışlı geliyor. Bu cihazı Netflix vs için alabilirsiniz ki netflix de pek geçerli birsey değil artık veya xciptv gibi bir uygulama ile iptv izlemek isterseniz onun içinde kullanılabilir ama çok verimli bir cihaz değil.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Dün 15 euro ya yedekte dursun diye aldığım bir cihaz. Şahsen beğenmedim, lisansli ürünlerde birseyler kurup ana ekrana kisa yol oluşturmak vs zulüm. H96 pro plus cok daha kullanışlı geliyor. Bu cihazı Netflix vs için alabilirsiniz ki netflix de pek geçerli birsey değil artık veya xciptv gibi bir uygulama ile iptv izlemek isterseniz onun içinde kullanılabilir ama çok verimli bir cihaz değil.
Eski bir cihaz, günümüzde geçerliliğini yitirmiş bir ürün. Ancak bayağı ucuza almışsın.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Mi box ile aynı, ki 1 sene kadar önce babamlar için 480 tl aldığım cihaz bu gelişimde 2000 TL olmuş. Eskidikçe pahalilaşan tek ülkeyiz 🙃
Dolar tırmanışta 21 tl ye dayandı, bu gidişle cihaz alacaklar ellerini çabuk tutmalı. Çok saçma fiyatlar görebiliriz ilerde.

O Çevrimdışı

ozket

Yeni Üye
12 Kas 2019
11
35
Arkadaşlar bu cihazı indirimde 900 lira gibi bir rakama sıfır olarak satın aldım.Yapmak istediğim tek şey ip tv kullanmak yeterli olur mu?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Teşekkürler cihaz ile yapmam gereken herhangi bir şey var mı ? Şu an için takılma vs sorunum yok.
Yapman gereken her hangi birşey yok, kullanım amacını karşılayacak bir cihaz. Normalde günümüzde tavsiye edilecek bir cihaz değil, ancak her zaman söylemek istediğim istekler ve bütçe ana temasına çok uygun bir satın alma yapmışsın.

O Çevrimdışı

ozket

Yeni Üye
12 Kas 2019
11
35
Yapman gereken her hangi birşey yok, kullanım amacını karşılayacak bir cihaz. Normalde günümüzde tavsiye edilecek bir cihaz değil, ancak her zaman söylemek istediğim istekler ve bütçe ana temasına çok uygun bir satın alma yapmışsın.
Genelde bir şey aldığımda fiyat kalite dengesini ararım ihtiyaçlarım doğrultusunda şimdilik işimi görecek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt