Ematic Jetstream Tv Box ( Lisanslı )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Merhaba arkadaşlar lisanslı bir ürünü daha forumda paylaşayım dedim. Ürüm Ematic firmasının ürünüdür, ülkemize ithal eden ve satan firma ise Techstorm firmasıdır. Ürün bu firma tarafından 2 yıl garantildir. Gördüğümüz üzere ürün Xiaomi Mi Box S'in özellik olarak bire bir aynısı, Mi Box S'den fazlası ise 2 adet usb, 1 adet micro sd ve ethernet girişli olması. Ürün Netflix,Youtube, Amazon Prime lisanslıdır.

silo-MIN_387556_EAC_large.jpg

TV-Box-Image-4.1.png

S11216-011811e76664dd4583bf0c.jpg

Ürün Özellikleri

Üretici: Ematic
Model: AGT419
İşlemci: Amlogic S905X Cortex-A53 1.5 ghz
GPU: Mali 450
RAM: 2GB DDR3
Depolama: 8GB
Sistem: Android 9
Video Çıkışı: HDMI 2.0
Wifi: 2.4ghz/5ghz
Bluetooth: BT 4.2
USB: 2 adet
Micro SD: Var
Ethernet: Var
Google Sertifika: Var
Netflix Sertifika: Var

Ürünün satış linki aşağıda

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dahili depolaması 8 gb olan ürünler lisanslı dahi olsa uzak durulması gereken ürünler..

En az 16 gb 2 gb olmalı android ürünler... aşağısı kurtarmaz ..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Dahili depolaması 8 gb olan ürünler lisanslı dahi olsa uzak durulması gereken ürünler..

En az 16 gb 2 gb olmalı android ürünler... aşağısı kurtarmaz ..
Depolama olarak sana katılıyorum, en az 16gb olması gerekiyor bencede. Gel gelelim Android Box mevzusunda en önemli olay yazılım ve lisans, sağlam stabil bir yazılım varsa ve üretici firma tarafından devamlı desteklenip güncelleniyorsa Netflix,Youtube,Amazon Prime gibi digital platformların kullanımda en ufak sorun olmuyor.

Uzun zamandır Mi Box S kullanan biriyim bu platformlarda hiç sorun yaşamadım, aksine işlemci, ekran kartı, depolama ve ram bakımından daha yüksek cihazlarda sorun yaşadım. Bunun sebebide yazılımın berbat olması ve yazılımsal yönde hiç bir desteğin olmaması. Bu tür donanım olarak yüksek olan cihazlara bildiğimiz telefon yazılımı çakıyorlar ? ve cihaz normaldir ki bir zaman sonra sıkıntılar çıkarmaya başlıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Depolama olarak sana katılıyorum, en az 16gb olması gerekiyor bencede. Gel gelelim Android Box mevzusunda en önemli olay yazılım ve lisans, sağlam stabil bir yazılım varsa ve üretici firma tarafından devamlı desteklenip güncelleniyorsa Netflix,Youtube,Amazon Prime gibi digital platformların kullanımda en ufak sorun olmuyor.

Uzun zamandır Mi Box S kullanan biriyim bu platformlarda hiç sorun yaşamadım, aksine işlemci, ekran kartı, depolama ve ram bakımından daha yüksek cihazlarda sorun yaşadım. Bunun sebebide yazılımın berbat olması ve yazılımsal yönde hiç bir desteğin olmaması. Bu tür donanım olarak yüksek olan cihazlara bildiğimiz telefon yazılımı çakıyorlar ? ve cihaz normaldir ki bir zaman sonra sıkıntılar çıkarmaya başlıyor.
Tv-box olayı daha gelişme aşamasında ama lisanlı cihaz üretiyorlarsa depolama kısmını 16 yapsınlar 8 nedir.:kiskis

U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aslında var Xiaomi Mi Box 4S Pro var, ürün çıkalı 1 seneyi geçti ama hala ülkemizde yok. Sanırım global versiyonu bile çıkmadı daha cihazın, enteresan ?

Benim kullanma şansım olmuştu, cihaz full çince idi. 8k desteğinin olması harikülade ama google playstore yok cihazda mi market uygulamaları var. Yazılım olarakta Android Miui Tv diye birşey yapmışlar, kısıtlısın tabi bu çin versiyonu için ama globale satışının olduğunu da duymadım. Global den birkaç kişi çin sürümünü ingilizceye yarım yamalakta olsa çevirmişti gruplarda. Dışarıdan apk da yükleyememiştim ayrıca niyeyse. Sonraları cihaza google playstore getirmek için birkaç adım daha uygulanıyordu ama cihaza yazılımla müdahale etmek gerektiği için yazılımın brick olabileceği söyleniyordu. Global'e çıksa ve Android Tv arayüzü ile gelse fiyatını tahmin dahi edemiyorum, kapsamlı bir cihaz olmuş. Uzun vadeli kullanım için ise kesinlikle alırdım global'e düştüğü vakit.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Mi Box S in bire bir kopyası bu cihaz, hatta ufak tefek donanım fazlasıda var. Mi Box S de dolara yenik düştü şuan fiyatı 1000 tl ye yaklaştı, bu ürününde fiyatının artmasını bekliyorum şahsen ?
O sevimli mini mini Mi Box kutularınıza güzel bakın, yormayın üzmeyin kendilerini.
Selamlarımızı iletin.
Malum yenisi 1000 TL olmuş. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri