• Merhaba Ziyaretçi, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur.

Elektronik Kitap

geceninbirvakti

Bronz Üye
21 Ara 2017
393
28
Merhaba,

Aramızda elektronik kitap okuyucularda kitap okuyan var mı? Tavsiye edeceğiniz bir marka var mı? Telefonun aydınlatması gözümü berbat ediyor artık eskisi gibi ışığa bakamıyorum :sirit

derhan34

Bronz Üye
29 Ağu 2018
114
28
38
moonreader uygulaması var android için bence dene gece modu ve saman kitap rengide var gözü yormuyor uygulama içinde kendi okuyucusuda var kitap ı seslendiriryor çok başarılı bence...e book reader a para vermeye gerek yok çünkü ülkemizde baya pahalı :sirit google playde ücretli ama apk dosyası olarak internette prosunu bulabilirsin denemekte fayda var

BlackB

Bronz Üye
25 May 2018
262
43
35
e-kitap diyince aklıma kindle geliyor ama fiyatı gereksiz pahalı bence :geek: derhan34 @derhan34 a katılıyorum.. klasik tablet veya büyük ekran telefonlara uygulama indirerek kullanmak yeterli oluyor..

bende uygulama olarak aldiko kullanıyorum.. moonrreader'ı deneyeceğim..

Karl1

Aktif Üye
17 Haz 2018
28
3
45
Ben de ub reader ı denemiştim. Bayağı da beğenmiştim. Bir bakmanızı öneririm.

alptanju

Aktif Üye
12 Şub 2018
11
3
Tablet ve telefonlarda uygulamalarla kullanmaya çalışsanız bile gözünüzü yorarsınız ve sağlığınızdan olursunuz. E readerlerdeki ekran teknolojisi e ink -elektronik mürekkep-denilen bir teknolojiye sahip olduğundan aynı normal kitap sayfası gibidir. Bu yüzden de gözünüzü yormaz. Türkiye'de satılan ürünler pahalı olmasına rağmen aliexpres sitesinden alırsanız daha uyguna sahip olabilirsiniz. Kobo auro, kindle gibi bir türü seçebilirsiniz. Örnek video:

Üst Alt