Elektrik süpürgesinde kablolu süpürge mi şarjlı süpürge mi?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,727
Sota Sota bende de aynı kombinasyondan var.Ben bir de kablosuz süpürge alayım diyorum
2013 beri Samsung Rambo 8850 kullanıyorum. Akıllara zarar emiş gücü var. Geçenlerde motoru yandı, servisten ricacı oldum orjinal motoru getirdi. (750tl)
430watt emiş gücünü (motor gücü değil) bırakıp şarjlıyla uğraşamam :tara

M Çevrimdışı

Messiv35

Yeni Üye
3 Haz 2023
32
Dublex evde yaşıyorsanız kesinlikle şarjlı. 7-8 ay önce indirimle 6300 liraya "Dyson Animal Pro 2" aldık. Şarjlı olanlarla arasında en az 3.5-4k oynadığı için kablolu olmasından hiç pişmanlık duymadık. Eğer ciddi fiyat farkları yoksa şarjlı tercih edilmeli diye düşünüyorum fakat yuları aşağı derdi yoksa kablolu olması çok da problem olmuyor.

Tabi belirtmek isterim eski süpürge 90'lı yıllardan kalma kocaman bir vesteldi. Kablolu olmasını fazla umursamamamızda bunun da payı olabilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,727
Sota Sota memnun musun?Alalı ne kadar zaman oldu?
7 Ay oldu biraz kullanayım konusunu açarım dedim :kiskis Biraz fazla kullandım sanki.

Makina 10 numara 5 yıldız malzeme kalitesi üst seviye. İlk zamanlar yazılımsal olarak biraz sorun çektim benim telefon android 13 idi.
1-2 ay sonra güncelleme geldi şuan için herşey çok iyi.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
8-10 senedir bekonun kablolu toz torbalı süpürgesini kullanıyoruz memnunuz ama ilk çalıştırmada bir garip kötü koku vermesi ve kablo toplama zımbırtısı arızalı olduğundan bunu atıp yerine yine toz torbalı almayı düşünüyorum.

347867257_.webp

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,727
8-10 senedir bekonun kablolu toz torbalı süpürgesini kullanıyoruz memnunuz ama ilk çalıştırmada bir garip kötü koku vermesi ve kablo toplama zımbırtısı arızalı olduğundan bunu atıp yerine yine toz torbalı almayı düşünüyorum.

347867257_.webp
Koku hepa filtesinden geliyor olabilir. Kablo toplamanın zembereği kırık değilse tekrar kurabilirsin.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Koku hepa filtesinden geliyor olabilir. Kablo toplamanın zembereği kırık değilse tekrar kurabilirsin.
Motoru bozulmuştu değiştirirken kablo toplamada beyaz bir parçayı kırdım yenisi de makineden pahalı kaldı öyle. Hepa filtre bizim makinede yok maalesef sadece motor koruma süngeri mevcut:clap2

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
647
39
Bende de Roborock s5 max var(2.5 sene oldu alalı),kablolu süpürge olarak da Philips Marathon Ultimate XB9185/07 modeli var.İkisinden de memnunum.İnternette kablosuz süpürgelerin videolarını gördüm de ondan da alayım dedim.İlgimi çeken cihazları satın almayı severim😀O yüzden sordum sizlere 😀

slowfood slowfood @TC Yıldırım sizler hangisini kullanıyorsunuz?

Geri
Üst Alt