Elektrik Kesintisi İçin Tazminat Talebi Nereye Yapılır

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
596
Toplu şikayet edin enerji yetmiyor oraya trafo vs kursunlar sıkıntılı
bundan öncesinde böyle bir sıkıntı yoktu. Mevkiide hatlar yenilendi orta gerilirimin bi kısmı eskidir. Az önce elektriği kestiler tekrar açtılar düzeldi, Kestikleri zaman 4 köyün elektriği birden kesildi bu kadar büyük bir sorun olduğunu beklemezdim açıkçası.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bundan öncesinde böyle bir sıkıntı yoktu. Mevkiide hatlar yenilendi orta gerilirimin bi kısmı eskidir. Az önce elektriği kestiler tekrar açtılar düzeldi, Kestikleri zaman 4 köyün elektriği birden kesildi bu kadar büyük bir sorun olduğunu beklemezdim açıkçası.
Enerji ve haberleşme özelleştrilmez özel şirket olunca, muhatapda bulamıyorsun devlete iken sorun olduğunda daha hızlı çözüm üretilirdi özel sektör personel azaltmasına gitti çok gerekli olmadıkca yatırım bile yapmıyorlar.
Sonra vatandaş uğraşıp duruyor..

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Enerji ve haberleşme özelleştrilmez özel şirket olunca, muhatapda bulamıyorsun devlete iken sorun olduğunda daha hızlı çözüm üretilirdi özel sektör personel azaltmasına gitti çok gerekli olmadıkca yatırım bile yapmıyorlar.
Sonra vatandaş uğraşıp duruyor..
Her yer özelleştirilir. Ama denetlenir. ;) Kendi başına bırakılmaz.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,073

Hatlarda bakım olabilir veya ağaç temizleme .
İzolatör çatlamıştır arama yaparlar teknik nedenler .
Fabrika varsa veya benzeri siğorta yüksek taktılmıştır .
Ana hat açma yapar .

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Pazar günü gece Elektrik kesintisi dediler olmadı :kiskis
Şimdi perşembe gecesi olacak diyorlar bence oda olmacak haber vermedikleri bir zamanda pat diye kesinti olacak hep öyle oluyor :haha1

IMG_20230717_235450.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Pazar günü gece Elektrik kesintisi dediler olmadı :kiskis
Şimdi perşembe gecesi olacak diyorlar bence oda olmacak haber vermedikleri bir zamanda pat diye kesinti olacak hep öyle oluyor :haha1

IMG_20230717_235450.jpg
Nerden dedim zamansız kesinti olur diye bugün İki kere anlık kesinti oldu şebeke kaldırmıyor çok yüklenmeyin klimalara :kiskis

Geri
Üst Alt