Eldeki panele göre kart takılır mı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Anladım Emmi yazılım geliştirme çalışmaları
Nete mobilden giriyorum 24 saat oldu net yok
Altyapı kaynaklı arıza varmış mobil paket bitti
Bitecek Turknete veda edip başka ıss bakma
Vakti gelmiş sanki hatta sinyal voltaj yok kökten kesik sanki bilgide vermiyorlar
İnternet işi sıkıntı bu memlekette düzgün
Birşey kalmadı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Anladım Emmi yazılım geliştirme çalışmaları
Nete mobilden giriyorum 24 saat oldu net yok
Altyapı kaynaklı arıza varmış mobil paket bitti
Bitecek Turknete veda edip başka ıss bakma
Vakti gelmiş sanki hatta sinyal voltaj yok kökten kesik sanki bilgide vermiyorlar
İnternet işi sıkıntı bu memlekette düzgün
Birşey kalmadı
Kablotv yokmu sizsin oralarda .

1 Çevrimdışı

10ur.17 

Yeni Üye
23 Nis 2021
29
35
Nasıl yetmez ,buradaki panel yazılımcıları ne güne duruyorlar bakayım ,ne var buluversinler bana da panel yazılımı :hihi
Ustacim iyi akşamlar bu yazılım hakkında bana da daha net bir bilgi veya çözüm yolu gosterebilirmisiniz.
LTA550HJ12 model finlux
Mb70 anakart eski çıkan kart.32inc led tv den çıkan bir kart buldum 7veya 8.ad yazılım denedim anca yazılımın 1 tanesi görüntü geldi ama yazıları ters çıkıyor.arada bir kendi kendine menü veya farklı şeyler acıyor.ne yazılım denediysem olmuyor.

Screenshot_20210625-084443_Photosdf18e138115406f5.jpg
20210624_040611de1f875cb61f5ba9.jpg
20210624_023614de727026cdb976c6.jpg

Nasıl yetmez ,buradaki panel yazılımcıları ne güne duruyorlar bakayım ,ne var buluversinler bana da panel yazılımı :hihi
Teraspy usta yardımcı olursan sevinirim inşaallah.kolay gelsin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ustacim iyi akşamlar bu yazılım hakkında bana da daha net bir bilgi veya çözüm yolu gosterebilirmisiniz.
LTA550HJ12 model finlux
Mb70 anakart eski çıkan kart.32inc led tv den çıkan bir kart buldum 7veya 8.ad yazılım denedim anca yazılımın 1 tanesi görüntü geldi ama yazıları ters çıkıyor.arada bir kendi kendine menü veya farklı şeyler acıyor.ne yazılım denediysem olmuyor.

Farklı panelde farklı kart çalıştıranı okudum bizim forumda da var ,belki takip etmişsindir konusunu ( hosbulduk hosbulduk ),kendisi epey çalışmalar yapıyor bu konuda ,senin duruma gelirsek çok da bilgim olmamasına rağmen ,çıkan kartın modeline uygun, yeni taktığın kart için "panel dosyası" bulmalısın.
Ben şahsen,yolladığın finlux etiket fotosuna bakmak için gözlüğümü takıp iyice yaklaştım ama görmek için sihirbaz olmak lazım mübarek :kiskis ,Acaba sen yüklediğin bu fotoğraftaki rakamları okuyabiliyormusun :) İşte bu seri noya göre panel dosyası bulup,yeni taktığın karta atacaksın bu dosyaları :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
LTA550HJ12 model finlux

20210624_040611de1f875cb61f5ba9.jpg
20210624_023614de727026cdb976c6.jpg

Tv etiket resmini tekrar çek yakın çekim yap okunmuyor okunaklı olsun elinde panel yazılımı olan F fikoloji By_Trol By_Trol TEKNOwest TEKNOwest ustalar versin varsa TV'ye yükle

1 Çevrimdışı

10ur.17 

Yeni Üye
23 Nis 2021
29
35
Tv etiket resmini tekrar çek yakın çekim yap okunmuyor okunaklı olsun elinde panel yazılımı olan F fikoloji By_Trol By_Trol TEKNOwest TEKNOwest ustalar versin varsa TV'ye yükle

Screenshot_20210927-003741_Gallery.jpg

Bu iyi midir ustacim.
Farklı panelde farklı kart çalıştıranı okudum bizim forumda da var ,belki takip etmişsindir konusunu ( hosbulduk hosbulduk ),kendisi epey çalışmalar yapıyor bu konuda ,senin duruma gelirsek çok da bilgim olmamasına rağmen ,çıkan kartın modeline uygun, yeni taktığın kart için "panel dosyası" bulmalısın.
Ben şahsen,yolladığın finlux etiket fotosuna bakmak için gözlüğümü takıp iyice yaklaştım ama görmek için sihirbaz olmak lazım mübarek :kiskis ,Acaba sen yüklediğin bu fotoğraftaki rakamları okuyabiliyormusun :) İşte bu seri noya göre panel dosyası bulup,yeni taktığın karta atacaksın bu dosyaları :ok
Anladım.kısmen ama seri noya gore panel dosyasi bulmak icin ipucu verebilirmisin.

Bu iyi midir ustacim.

Anladım.kısmen ama seri noya gore panel dosyasi bulmak icin ipucu verebilirmisin.birde usta hoş bulduk'un farklı panelde farklı kart denemeleri mevcut diye yazmışsın

Bu iyi midir ustacim.

Anladım.kısmen ama seri noya gore panel dosyasi bulmak icin ipucu verebilirmisin.
Usta birde hosbulduk'un çalışmalarını nasıl bulabilirim.sitede nerden bakmalıyım.cok saolasin.yardimin için.iyi çalışmalar

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Bu iyi midir ustacim.

Usta birde hosbulduk'un çalışmalarını nasıl bulabilirim.sitede nerden bakmalıyım.cok saolasin.yardimin için.iyi çalışmalar
Şimdi okunuyor panel yazılımı mevcut ise dönüş yaparlar

1 Çevrimdışı

10ur.17 

Yeni Üye
23 Nis 2021
29
35
Şimdi okunuyor panel yazılımı mevcut ise dönüş yaparlar
Mevcut değilse ne gibi bir çözüm sunabilirsin veya ne yapılabilir siz daha bilgili olduğunuz için böyle soruyorum.bir iki yol bulsam üstüne ekleme yapicam araştırarak.
Ama çok denedim yurt dışı sitelerinden aradım kaç gece bulamadım bulduklarımı da denedim hiçbirşey olmadi.
Birşey kaldı bu anakartı vericem başka 17mb70 bulucam kartla panel uyumlu değil sanırım

Geri
Üst Alt