Ehli̇yet Ücretleri̇ (2020 Eki̇m)

• Konbuyu başlatan Ertugruloner
  • Başlangıç tarihi
Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Şurada bir aile gibiyiz kimsenin eli koşu bağlanmasın, kısıtlaması olmasın istiyoruz lakin böyle de olmamalı.

Konudan da yasakladım arkadaşı mecburen.
Benimki sadece öneri zaten hocam daha çok yeni üyeyim ilk üye olduğumda düzenleme kısıtlaması yazım yanlışı yapınca ya da yanlış bilgi verince canımı sıkıyordu ama sebebini anlayabiliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Belki Sayın Sota Sota bir çözüm bulur bu işe düzenleme parametreleri olabilir mesela sadece 5 kelime değişebilir gibi. Silmek yada nokta ile değiştirmek yasak olabilir vb. çözümler bulunabilir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Benimki sadece öneri zaten hocam daha çok yeni üyeyim ilk üye olduğumda düzenleme kısıtlaması yazım yanlışı yapınca ya da yanlış bilgi verince canımı sıkıyordu ama sebebini anlayabiliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Belki Sayın Sota Sota bir çözüm bulur bu işe düzenleme parametreleri olabilir mesela sadece 5 kelime değişebilir gibi. Silmek yada nokta ile değiştirmek yasak olabilir vb. çözümler bulunabilir.
Mantıklı.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Konu Dışı bir bölümde bu yapılıyorsa, teknik konuları düşünmek istemiyorum. Üyelerin konu açtıktan sonra veya mesajı yazdıktan 5-10 dakika sonra düzenleme yetkisi kalksın... Bu şekilde hayati bir hata oluşmaz ama diğer türlü bir yığın emek çöp oluyor maalesef.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Konu Dışı bir bölümde bu yapılıyorsa, teknik konuları düşünmek istemiyorum. Üyelerin konu açtıktan sonra veya mesajı yazdıktan 5-10 dakika sonra düzenleme yetkisi kalksın... Bu şekilde hayati bir hata oluşmaz ama diğer türlü bir yığın emek çöp oluyor maalesef.
Bence konu sahibinin orijinal konu mesajı bunun dışında tutulmalı özellikle teknik konularda ihtiyaç oluyor ilk mesajı düzenleyip ekleme yapmaya.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,881
Arkadaşlar mesajların sabote edilmesi mevzusu ilk defa başımıza gelmiyor.
Bu sebep forumumuza kullanmak üzere özel yazilim kodlatip sistemimize ekledim.

Istediği kadar iceregi degistirsin geriye donuk yapilan tum duzenlemeler
Kayıt altinda tutuluyor.
Istenilen duzenleme tek tikla dondurebiliriz.

Bu tarz islere kalkasinada gerekli yaptirimi uygularız.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Arkadaşlar mesajların sabote edilmesi mevzusu ilk defa başımıza gelmiyor.
Bu sebep forumumuza kullanmak üzere özel yazilim kodlatip sistemimize ekledim.

Istediği kadar iceregi degistirsin geriye donuk yapilan tum duzenlemeler
Kayıt altinda tutuluyor.
Istenilen duzenleme tek tikla dondurebiliriz.

Bu tarz islere kalkasinada gerekli yaptirimi uygularız.
Başlık daha anlaşılır oldu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Ben de demiştim "üyelerin mesaj düzenlemesi olmasın" diye zamanında, ben o "kırmızı" noktaları görmediğim için önce anlamadım ama mesajların hepsini okuyunca "aha" dedim :)

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Tekirdag da 2600tl ye yazilmis bizim komsu cocugu b icin

2008de a2+b 800tl ye almistim

Geri
Üst Alt