Ehli̇yet Ücretleri̇ (2020 Eki̇m)

• Konbuyu başlatan Ertugruloner
  • Başlangıç tarihi
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Babam 1952 doğumlu ehliyeti ne zaman aldi bilmiyorum ama arabanin a sindan anlamaz nasil aldin dediğimde veriyorlardı bedavaya sinavsiz direk almış muhtardan ikametgâh alir gibi :)
Çocukluk yıllarımızda büyüklerimiz ehliyet alacağında bölge trafik müdürlükleri ehliyet veriyordu. Şimdikinden daha zordu.

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hatay Dörtyol da 2300 tl fiyat aldım sürücü kurslarindan

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Çocukluk yıllarımızda büyüklerimiz ehliyet alacağında bölge trafik müdürlükleri ehliyet veriyordu. Şimdikinden daha zordu.
Arkadaşın babası; muhtemelen 86'da açılmaya başlayan ve parayı verene düdüğü çaldıran nitelikte ehliyet veren özel sürücü kurslarından almıştır... Yoksa; daha öncesinde senin de bahsettiğin gibi Polis ve ilgili komisyondan ehliyet almak kolay değildi.

Almanya'da 5 kez girip, ehliyet alamayan komşumuz vardı, geldi Türkiye'de parayı verdi ve ehliyeti aldı, sonrasında trafik kazası yaptı ve rahmetli oldu... Boşuna ehliyet vermemişler rahmetliye ama anlamak için kapasite lazım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Konu başlığı yok olmuş.
En sevmediğim şey, yazılan mesajların saçma gerekçelerle içinin boşaltılıp konunun kadük edilmesi.

Yazdığınız cümlelere güveniniz yok ise hiç yazmayın veya sıkıntılı bir durum var ise yönetime yazın konuyu komple silelim. Bu ne yahu girip tek tek bütün mesajları nokta ile değiştirmek

Hepsini geri aldım haydi değiştirin silin de göreyim..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
En sevmediğim şey, yazılan mesajların saçma gerekçelerle içinin boşaltılıp konunun kadük edilmesi.

Yazdığınız cümlelere güveniniz yok ise hiç yazmayın veya sıkıntılı bir durum var ise yönetime yazın konuyu komple silelim. Bu ne yahu girip tek tek bütün mesajları nokta ile değiştirmek

Hepsini geri aldım haydi değiştirin silin de göreyim..
Eline sağlık abi

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Bence mesaj güncelleme bir üst üye sınıfına taşınabilir böyle bir davranış sergileyen insanlar genelde 30-40 mesajı olan forumu çok az kullanmış oluyor en az 100 mesajı olan forumu kullanıp, kurallarını adabını öğrenmiş insan böyle yapmaz.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,123
43
Eskiden insanlar empati sahibi can ve mala özen gösteren insanlardı. Şimdi ki Y neslinin bazıları, Z nin neredeyse hepsi aklı bir karış havada vurdum duymaz oldukları için ehliyet alırken azıcık bilgi sahibi ve hakimiyet arıyorlar. Hayatımda sürücü koltuğuna oturmadım gaz ve frenin yerini bilmem ama ehliyeti sınav ve direksiyon da tek seferde aldım. Biraz gayret edilirse emin olun çok kolay bir şekilde alırsınız. 2 sene boyunca stajer ehliyetinizle trafik kurallarına uyarak alışkanlık hâline gelen araç kullanma şekliniz ömür boyuda devam eder.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bence mesaj güncelleme bir üst üye sınıfına taşınabilir böyle bir davranış sergileyen insanlar genelde 30-40 mesajı olan forumu çok az kullanmış oluyor en az 100 mesajı olan forumu kullanıp, kurallarını adabını öğrenmiş insan böyle yapmaz.
Şurada bir aile gibiyiz kimsenin eli koşu bağlanmasın, kısıtlaması olmasın istiyoruz lakin böyle de olmamalı.

Konudan da yasakladım arkadaşı mecburen.

Geri
Üst Alt