Ehli̇yet Ücretleri̇ (2020 Eki̇m)

• Konbuyu başlatan Ertugruloner
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İyi akşamlar arkadaşlar.

Yakin zamanda ehliyet almayı düşünüyorum eniştemin tanıdığı bir sürücü kursu herşey dahil 2500 tl yapariz demis.

Fiyatları bilmiyorum sizin tanıdığınız yada bilgi sahibi misiniz bu konu ile ilgili.

Adamin yaptığı indirim cok mu uygun yoksa hemen hemen her sürücü kursu aynı fiyati verir mi

Enişten başka ilçede oturuyor oraya gidip onlara kalacağım ehliyet alana kadar o yüzden eğer adam çok aşırı indirim yapmadiysa yük olmak istemiyorum insanlara bilgisi olan arkadaşları bekliyorum (:

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Merhabalar kardeşim öncelikle hakkında hayırlı olmasını diliyorum.

Ehliyet olarak ne alacaksın onu belirtmemişsin 2500 tl dediğine göre tahminimce B sınıfı yani araba için

Ben temmuzda a2 için başvurdum 2000 tlye mal oldu kaldığım sınavlar haricinde 2000 anahtar teslim.

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhabalar kardeşim öncelikle hakkında hayırlı olmasını diliyorum.

Ehliyet olarak ne alacaksın onu belirtmemişsin 2500 tl dediğine göre tahminimce B sınıfı yani araba için

Ben temmuzda a2 için başvurdum 2000 tlye mal oldu kaldığım sınavlar haricinde 2000 anahtar teslim.
Aynen kardeşim unutmuşum b sinifi normal arabalar için.. temmuzdan ekime 500 tl artmamasi lazım yada bizim adam pek indirim yapmamış mi. Senin aldığın zamanda normal indirimsiz hali ne kadardi ne kadar indirin yaptirdiniz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Aynen kardeşim unutmuşum b sinifi normal arabalar için.. temmuzdan ekime 500 tl artmamasi lazım yada bizim adam pek indirim yapmamış mi. Senin aldığın zamanda normal indirimsiz hali ne kadardi ne kadar indirin yaptirdiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

O çok değişir mi ki ben Hatay Dörtyol'dayim
Örnek veriyorum İstanbul ile Hatay aynı fiyat olacağını sanmıyorum.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Aynen kardeşim unutmuşum b sinifi normal arabalar için.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

O çok değişir mi ki ben Hatay Dörtyol'dayim
Bende hataydan bak memleketli çıktık burda valilik mi ne bir kurum açıklama yapmış herkes standart fiyat vermek zorunda tekel gibi yani.benim sürücü kursuna sorayım bakıyım ne kadar ama isim vermeyin lütfen sürücü kursuna ceza kesilir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Bende hataydan bak memleketli çıktık burda valilik mi ne bir kurum açıklama yapmış herkes standart fiyat vermek zorunda tekel gibi yani.benim sürücü kursuna sorayım bakıyım ne kadar ama isim vermeyin lütfen sürücü kursuna ceza kesilir.
Aynı il veya ilçe içerisinde olan sürücü kursları aralarında anlaşma yapıp tek fiyat verebiliyorlar hatta para elden ödenmiyor bankaya yatıyor.

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tamamdir isim bilmiyorum zaten kursun. Fiyatı öğrenir burdan yazarsan cok makbule geçer :)

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
1994 de aldım ehliyeti b sınıfı sınav ehliyet kurs o dönem Almanya’dan mark gelmişti 100 mark vermiştim.
Babam 1952 doğumlu ehliyeti ne zaman aldi bilmiyorum ama arabanin a sindan anlamaz nasil aldin dediğimde veriyorlardı bedavaya sinavsiz direk almış muhtardan ikametgâh alir gibi :)

Geri
Üst Alt