EFSANE YAPIŞTIRICI LOCTITE 401

pensamper Çevrimdışı

pensamper 

Mesut
Aktif Üye
10 Eyl 2019
61
32
Herkese merhaba sizlerle efsane olan yapıtırıcı loctaıte hakkında tecrübelerimi paylaşmak istedim son 5 senede aktif olarak kullandım bu yapıştırıcı fiyat olarak yüksek olsada performasn olarak mükemmel 5 yıldır laptop olsun birçok kasa tamirinde bu yapıştırıcıyı kullanıp başarısını tecrübe etmiş ve gerçekten çok ekmeğini yemişimdir.
sizlerde onarım esnasında bu yapıştırıcıyı kullanıp faydasını görebilirsiniz muafaza ederken buzdolabında etmeniz gerekmektedir
O bir EFSANE LOCTATITE 401

10056174665778.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Usta biz bunu çamaşır makinelerinin kasnaklarına takılan parabaş vidalarda kullanırdık. Bunu sürmeden toplanan kasnaklarda bir zaman sonra salma yapıyordu. :ok

Sipariş listeme ekliyorum, uzun zaman oldu kullanmayalı ama elimde oldun :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bu hafta elime menteşe yeri kırık laptop gelecek kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye iyi bir bilgilendirme olmuş teşekkür ederim peki ya nerden temin edebiliriz?

pensamper Çevrimdışı

pensamper 

Mesut
Aktif Üye
10 Eyl 2019
61
32
Usta biz bunu çamaşır makinelerinin kasnaklarına takılan parabaş vidalarda kullanırdık. Bunu sürmeden toplanan kasnaklarda bir zaman sonra salma yapıyordu. :ok

Sipariş listeme ekliyorum, uzun zaman oldu kullanmayalı ama elimde oldun :ok
Birde bunun çabuk donması için bu hızlı yapıştırıcıların spreyi var loctaıtle efsane oluyor, loctaıte sürüp dondurucuyu sıkınca hemen nasıl desen kimyasal tepkimeye girip donuyor ama çıkan dumanı kesinlikle solumamak gerekli,fakat kullanıcak arkadaşlara şunu söylemek isterim pek hata kabul etmiyor dondumu kemik gibi birşey oluyor.

resimdeki sprey

61X6XEgxrIL._AC_SL1500_.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu hafta elime menteşe yeri kırık laptop gelecek kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye iyi bir bilgilendirme olmuş teşekkür ederim peki ya nerden temin edebiliriz?
Loctaıte bayileri var genelde hırdavat satan ve bunun bayiliğini yapan var ben loctaıte 401 kullanıyom laptoplarda başarılı fakat loctaıte4.... numrasına göre katolagları mevcut her kodun farklı malzeme için yapıştırma özelliği mevcuttur.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Birde bunun çabuk donması için bu hızlı yapıştırıcıların spreyi var loctaıtle efsane oluyor, loctaıte sürüp dondurucuyu sıkınca hemen nasıl desen kimyasal tepkimeye girip donuyor ama çıkan dumanı kesinlikle solumamak gerekli,fakat kullanıcak arkadaşlara şunu söylemek isterim pek hata kabul etmiyor dondumu kemik gibi birşey oluyor.

resimdeki sprey

61X6XEgxrIL._AC_SL1500_.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Loctaıte bayileri var genelde hırdavat satan ve bunun bayiliğini yapan var ben loctaıte 401 kullanıyom laptoplarda başarılı fakat loctaıte4.... numrasına göre katolagları mevcut her kodun farklı malzeme için yapıştırma özelliği mevcuttur.
Bu uygunmu laptop için bayiye şart değil bizim hatayda da zannetmiyorum var bayisi internetten alsak.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
pensamper pensamper merhaba bununla yapıştırılmış menteşe vida yuvası ne kadar süre ile dayanabiliyor

Deneyimlerinizden örnek verirmisin tamirini yaptığınız ürünlerden yine koparak geri dönen oldu mi

pensamper Çevrimdışı

pensamper 

Mesut
Aktif Üye
10 Eyl 2019
61
32
pensamper pensamper merhaba bununla yapıştırılmış menteşe vida yuvası ne kadar süre ile dayanabiliyor

Deneyimlerinizden örnek verirmisin tamirini yaptığınız ürünlerden yine koparak geri dönen oldu mi
Cok şükür bu zmanaa kadar toplasan 2 yada 3 tane dönüş olmustir onlarda yaptigim yerler dışında baska tarafta olan kiriklardir tekrarlanan cok azdır
Tabi mentese tamirini yaparken gevşetmeyi unutmayin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri